Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Šių metų liepą švenčiame 15-ąjį gimtadienį!

2022 m. liepą minime 15 veiklos metų etapą

2007 m. liepos 26 d. - UAB "Gardenis" įsteigimo diena. Tai simbolinė visam kolektyvui data, suteikianti galimybę kartu švęsti mūsų darbą ir pasiektus rezultatus, bei skatinanti trumpam stabtelėti ir prisiminti akimirkas, formavusias kiekvieno ir visų kartu kelionę į "Gardenis" dabartį. 

Susikūrėme 2007 m., nes norėjome Lietuvos naujakuriams pasiūlyti tokios kokybės kiemo-sodo statinius bei tokio lygio paslaugas, kurių norėjome patys ir kurių, mūsų nuomone, tuo metu Lietuvoje trūko. Buvome drąsūs, darbštūs, atviri naujovėms. Svajojome, bandėme, mokėmės, kūrėme.

Rinkomės rinkoje pripažintas žaliavas: aliuminį, grūdintą stiklą, polikarbonatą. Tris kokybiškas medžiagas, kurios nuo pat veiklos pradžios išliko pagrindinėmis mūsų darbo priemonėmis. Jas gerai pažįstame, vertiname, iš jų kasdien kuriame ilgalaikės vertės, stilingus, erdvius ir įvairiafunkcius laisvalaiko statinius privačioms ir viešoms erdvėms: verandas, stogines terasoms ir automobiliams, oranžerijas, šiltnamius, kiemo namelius-sandėliukus, baseinų uždangas, prekybos paviljonus, lauko kavines, sodo kambarius, lauko klases, kūrybos studijas, dirbtuvėles, lauko virtuves ir kt.

2007 metais viską pradėjome vien nuo drąsios idėjos. Visus 15 veiklos metų išlaikėme pirminį organizacijos veiklos tikslą, tą pačią verslo sritį ir tas pačias organizacijos vertybes.

Šiandien esame pakankamai maži, kad būtume asmeniški, bet pakankamai dideli, kad galėtume pasiūlyti plačiausią mūsų šalies ir Pabaltijo regiono rinkoje kiemo bei sodo statinių ir jų priedų pasirinkimą bei jų įrengimo paslaugas.

Nuosekliai vystomės ir augame, gerai prisimindami praeitį bei aiškiai žinodami savo ateities kryptį.

 

Švęsdami savo 15-ąjį jubiliejų, dėkojame kiekvienam buvusiam ir esamam "Gardenis" darbuotojui, klientui bei partneriui už bendradarbiavimą, palaikymą, paskatinimą! Šiandien esame čia - dėka jūsų.

 

 

Daugiau naujienu Gardenis