Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Apie įmonę

 Gardenis-veikla-www

 

UAB „GARDENIS“ – viena didžiausių aliuminio konstrukcijos statinių, skirtų kiemui, namui, sodui, gamybos ir prekybos bendrovių Lietuvoje ir Baltijos jūros regione. Siūlome plačiausią kiemo statinių pasiūlą privatiems ir verslo klientams, kuriantiems patogesnes, gražesnes ir funkcionalias lauko erdves. 

Mūsų gaminiai:

 • Stoginės terasoms ir automobiliams,
 • Verandos, terasų stiklinimo sistemos,
 • Šiltnamiai,
 • Oranžerijos,
 • Pavėsinės, 
 • Kiemo nameliai – sandėliukai,
 • Kiti statiniai kiemui, namui, sodui (lauko kavinės, lauko klasės, uždangos lauko baseinams, voljerai ir kt.)

Veiklos sritys:

Aliuminio konstrukcijos statinių kiemui, namui, sodui

 • projektavimas,
 • gamyba,
 • prekyba (didmena ir mažmena; Lietuvos ir eksporto rinkose),
 • pristatymo bei surinkimo paslaugos. 

Nuo pat įmonės įkūrimo 2007 m. nekeičiame pagrindinės veiklos srities; koncentruojamės į tai, ką geriausiai žinome ir ką vertina mūsų klientai. Aktyviai domimės Lietuvos, Europos ir pasaulio statinių sodui ir kiemui rinkų tendencijomis ir naujovėmis. 

Kokybė:

“Gardenio” statiniai – aukštos kokybės, tvirti, ilgaamžiai, patogūs, stilingi. Statinių modelių, jų formų, dydžių, spalvų, dangų bei jų jungimo galimybių įvairovė leidžia kiekvienam išsirinkti labiausiai poreikius atitinkantį gaminį. 

Statinių gamybai naudojamos aukštos ir ilgalaikės kokybės žaliavos: aliuminio profiliai, grūdintas stiklas, kanalinis polikarbonatas, nerūdijančio plieno ar aliuminio tvirtinimo ir apdailos detalės.

Žaliavas užsakome ir įsigyjame patys tiesiogiai iš žymiausių Europos gamintojų, todėl žinome jų kokybę ir vertę. Klientams siūlome tik tai, ką norėtume patys įsigyti savo namams. Mums rūpi mūsų klientų poreikiai ir ilgalaikis pasitenkinimas įsigytu gaminiu. 

“Gardenis” įmonėje suprojektuotų ir pagamintų stoginių ir šiltnamių gamybos procesas sertifikuotas Europos aliuminio konstrukcijos statinių gamybos kokybės standartu CE (EN1090 – 1, 3); įdiegtas tarptautinis įmonės veiklos kokybės valdymo standartas ISO 9001:2015. Kasmet atliekamas tarptautinis atitikties standartų reikalavimams vertinimas.

 

Gardenis ISO CE kokybe

 

Klientams pageidaujant, teikiame mūsų gaminių atvežimo ir surinkimo paslaugas. Taip galime užtikrinti aiškią galutinio rezultato kokybę ir atsakomybę, išlaikyti ilgalaikius garantinius įsipareigojimus. 

Teikiame išsamias konsultacijas klientams ir prekybos atstovams.

 

Rinkos:

gardenis rinkos markets Europe
Įmonėje sukurti ir pagaminti statiniai – vertinami ir žinomi Lietuvoje, eksportuojami į Europos šalių rinkas.  
Kasmet auga mūsų įmonių-partnerių skaičius, parduodančių UAB “Gardenis” produktus savo klientams įvairiuose Lietuvos, Pabaltijo bei Europos šalių regionuose. 

Įmonės pavadinimas / misija:

Įmonės pavadinimas “Gardenis” – tai anglų kalbos žodžių “Garden” (liet. – sodas) ir “Is” (liet. – yra) junginys, kuris atspindi pirminę steigėjų suformuluotą įmonės veiklos misiją – Lietuvos ir tarptautinei rinkai pasiūlyti aukštos kokybės ir ilgalaikės vertės, patrauklius, patogius statinius sodui.

Įmonės šūkis “Garden is … more than a garden!” plėtoja idėją, kad kiekvieno mūsų sodas yra daug daugiau, nei suvokiame įprastąja šio žodžio reikšme. Mūsų požiūriu, sodas yra ne tik vieta “kur auga augalai”; tai – unikali vieta, kuriame galime mėgautis visais 5 pojūčiais. Tai saviraiškos, turiningesnio ir prasmingesnio kasdienio gyvenimo sąlygos ir erdvė. 

 

Kartu kurkime gražesnius sodus – jaukesnius namus – geresnį gyvenimą.

 

Gardenis ikona