Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Apie įmonę

 Gardenis-veikla-www

 

UAB „GARDENIS“ –  privataus kapitalo įmonė, įsteigta 2007 m. Kaune. Esame viena didžiausių šios srities (žr. žemiau – “Produktai”) bendrovių Lietuvoje ir Baltijos jūros regiono šalyse, siūlanti plačiausią aliuminio konstrukcijos statinių pasiūlą privatiems ir verslo klientams, kuriantiems patogesnes, gražesnes ir funkcionalias lauko erdves. 

Veiklos sritys:

Aliuminio konstrukcijos statinių kiemui, namui, sodui

 • projektavimas,
 • gamyba,
 • prekyba (didmena ir mažmena; Lietuvos ir eksporto rinkose),
 • pristatymo bei surinkimo paslaugos. 

Nuo pat įmonės įkūrimo nekeičiame pagrindinės veiklos srities, koncentruojamės į tai, ką geriausiai žinome ir ką vertina mūsų klientai. Aktyviai domimės Lietuvos, Europos ir pasaulio statinių sodui ir kiemui rinkų tendencijomis ir naujovėmis. Mums rūpi mūsų klientų poreikiai ir ilgalaikis pasitenkinimas įsigytu gaminiu.

Produktai:

 • Stoginės terasoms ir automobiliams,
 • Verandos, terasų stiklinimo sistemos,
 • Šiltnamiai,
 • Oranžerijos,
 • Pavėsinės, 
 • Kiemo nameliai – sandėliukai,
 • Kiti statiniai kiemui, namui, sodui (lauko kavinės, uždangos lauko baseinams, voljerai ir kt.)

Kokybė:

“Gardenio” statiniai – aukštos kokybės, tvirti, ilgaamžiai, patogūs, stilingi. Statinių modelių, jų formų, dydžių, spalvų, dangų bei jų jungimo galimybių įvairovė leidžia kiekvienam išsirinkti labiausiai poreikius atitinkantį gaminį. 

Statinių gamybai naudojamos aukštos ir ilgalaikės kokybės žaliavos: aliuminio profiliai, grūdintas ar laminuotas stiklas, kanalinis polikarbonatas, nerūdijančio plieno ar aliuminio tvirtinimo detalės. Žaliavas užsakome ir įsigyjame patys tiesiogiai iš žymiausių Europos gamintojų, todėl žinome jų kokybę ir vertę. Klientams siūlome tik tai, ką norėtume patys įsigyti savo namams.

“Gardenis” įmonėje suprojektuotų ir pagamintų stoginių ir šiltnamių gamybos procesas sertifikuotas Europos aliuminio konstrukcijos statinių gamybos kokybės standartu CE; įdiegtas tarptautinis įmonės veiklos kokybės valdymo standartas ISO 9001:2015. Kasmet atliekamas tarptautinis atitikties standartų reikalavimams vertinimas.

Gardenis ISO CE kokybe

Klientams pageidaujant, teikiame mūsų gaminių atvežimo ir surinkimo paslaugas. Taip galime užtikrinti aiškią galutinio rezultato kokybę ir atsakomybę, išlaikyti ilgalaikius garantinius įsipareigojimus. 

Rinkos:

gardenis rinkos markets Europe
Įmonėje sukurti ir pagamini statiniai jau dešimtmetį žinomi ir populiarūs Lietuvoje, eksportuojami į Europos šalių rinkas.  
Kasmet auga įmonių – prekybos partnerių skaičius, parduodančių ir montuojančių UAB “Gardenis” pagamintus statinius savo klientams įvairiuose Lietuvos miestuose ir rajonuose. 

Įmonės pavadinimas / misija:

Įmonės pavadinimas “Gardenis” – tai anglų kalbos žodžių “Garden” (liet. – sodas) ir “Is” (liet. – yra) junginys, kuris atspindi pirminę įmonės steigėjų suformuluotą veiklos misiją – Lietuvos ir tarptautinei rinkai pasiūlyti aukštos kokybės ir ilgalaikės vertės, patrauklius, patogius statinius sodui.

Įmonės šūkis “Garden is … more than a garden!” plėtoja idėją, kad kiekvieno mūsų sodas yra daug daugiau, nei suvokiame įprastąja šio žodžio reikšme. Mūsų požiūriu, sodas yra ne tik vieta “kur auga augalai”; tai – unikali vieta, kuriame galime mėgautis visais 5 pojūčiais. Tai saviraiškos, turiningesnio ir prasmingesnio kasdienio gyvenimo sąlygos ir erdvė.

 

Kartu kurkime gražesnius sodus – jaukesnius namus – geresnį gyvenimą.

 

Gardenis ikona