Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Garantija ir priežiūra


Gardenis ikona UAB GARDENIS pagamintų statinių garantijos ir priežiūros nuostatos


UAB “Gardenis” įmonėje suprojektuotiems ir pagamintiems statiniams (šiltnamiams VENTUS, MAGNA, JUNA, VICTORIA, MURUS, šiltnamiams-oranžerijoms RINGO, TETRA, OVALIA, stoginėms SOLAR ROOF, verandoms SOLAR VERNADA, terasų stiklinimo sistemoms ALU-FRAME, ALU-GLASS, kiemo nameliams ALTO) ir įmonės suteiktoms jų atvežimo bei montavimo paslaugoms Lietuvoje suteikiamos šios garantijos:

 • 10 metų gamybinė garantija konstrukcijai (t.y. trūkumams, atsiradusiems dėl gamybos klaidos, pašalinti) ir nekokybiškiems surinkimo elementams pakeisti. 
   
 • 10 metų gamintojo garantija 10 mm ir 16 mm storio kanalinio polikarbonato dangai nuo esminių spalvos, šviesos pralaidumo bei stiprumo savybių praradimo, atsiradusių dėl natūralios gamtinės aplinkos įtakos. Polikarbonato danga turi būti sumontuota ir prižiūrima pagal įsigyto statinio surinkimo, naudojimo ir priežiūros instrukciją. Gamintojas garantuoja, kad visi polikarbonato lakštai yra reikiamų matmenų, medžiaga – be defekto. 

 • Grūdintas stiklas išlaiko savo esmines savybes daugelį metų, t.y. tol, kol jis nepažeidžiamas fiziškai. Gamintojas garantuoja, kad visi stiklo lakštai yra reikiamų matmenų, medžiaga – be defekto.  

 • 2 metų garantija dažytoms konstrukcijos detalėms, jei tokių yra.

 • 2 metų garantija įmonės suteiktoms gaminių (stoginių, verandų, šiltnamių, oranžerijų, kt.) surinkimo/montavimo paslaugoms.

Garantija nesuteikiama lanksčioms statinių detalėms, bei statinio konstrukcijos ar dangos pažeidimams, atsiradusiems dėl stipraus vėjo (>21 m/s), gausaus sniego ar kitų ekstremalių aplinkos sąlygų, taip pat bet kokiems statinio konstrukcijos ar dangos pažeidimams, atsiradusiems dėl netinkamo jo surinkimo / naudojimo / priežiūros.

Jei nesate patenkintas įsigyto “Gardenis” įmonėje pagaminto statinio kokybe, kreipkitės į įmonę, iš kurios įsigijote produktą. Nurodykite savo statinio tipą ir defektą.

Gardenis kokybe logo

 

Prašome atidžiai perskaityti įsigytų “Gardenio” gaminių surinkimo ir priežiūros instrukcijas ir laikytis jose išvardytų nuostatų.

Išsamios šiltnamių, stoginių, verandų surinkimo ir priežiūros instrukcijos (EN, PL, RU, LT, LV, EE kalbomis) pateikiamos jų pakuotėse arba, jei gaminį renka mūsų įmonės atstovai, įteikiamos užsakovui. Būtina instrukciją saugoti ir laikytis joje nurodytų nuostatų iki įsigyto gaminio-statinio eksploatavimo pabaigos. Prašome visą garantinį laikotarpį išlaikyti jūsų gaminio įsigijimą patvirtinantį dokumentą.

Garantija yra suteikiama produktams, kurie buvo tinkamai naudojami ir prižiūrimi. Reguliari jų priežiūra užtikrina, kad gaminio esminės savybės išliks nepakitusios ilgą eksploatavimo laiką. Garantinio laikotarpio metu atliekamas gaminio remontas nepratęsia pradinio garantinio laikotarpio.

 

Gardenis ikona  Priežiūra

Šiltnamių surinkimo ir priežiūros rekomendacijos yra čia.

Stoginių surinkimo ir priežiūros rekomendacijos yra čia.

Verandų surinkimo ir priežiūros rekomendacijos yra čia.

Daugiau ir išsamesnių patarimų periodiškai skelbiame šios svetainės pagrindinio meniu skiltyje AKTUALU , mūsų Facebook paskyroje KiemuiNamuiSodui .

 

Gardenis ikona  Draudimas

Rekomenduojame savo kiemo statinius (taip pat ir šiltnamius, stogines, verandas, oranžerijas, sandėliukus, kt.), kaip ir kitą namų turtą, apdrausti nuo žalingų gamtos reiškinių ar kito nepageidaujamo poveikio. Susisiekite su savo draudimo agentu draudimo sąlygoms aptarti.

 

Gardenis ikona  Pastebėjote trūkumą?

Jei abejojate įsigyto UAB “Gardenis” gaminio kokybe ar pastebėjote jo trūkumą surinkimo metu ar naudodami, prašome nedelsiant informuoti apie tai mus  el.paštu, telefonu, užsukti į atstovybes Kaune ir Vilniuje (žr. Kontaktai).

Registruodami neatitiktį kokybei, pateikite:

 • įsigyto gaminio pirkimo dokumentą ar jo kopiją,
 • gaminio pavadinimą, modelį
 • užsakymo ar mokėjimo sąskaitos numerį,
 • (preliminarią) įsigijimo datą ir vietą,
 • išsamią informaciją apie gaminio kokybės savybių neatitikimą. Atsiųskite problemą iliustruojančių nuotraukų ar vaizdo įrašą.


Gavę informaciją, operatyviai įvertinsime situaciją bei jos sprendimo sąlygas.

Garantinio aptarnavimo darbus atliks UAB “Gardenis“ darbuotojai.