Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Garantija ir priežiūra

 

Gardenis ikona UAB GARDENIS pagamintų statinių garantijos ir priežiūros nuostatos

UAB “Gardenis” įmonėje suprojektuotiems ir pagamintiems statiniams (šiltnamiams VENTUS, MAGNA, JUNA, VICTORIA, MURUS, oranžerijoms RINGO, TETRA, OVALIA, stoginėms SOLAR ROOF, verandoms SOLAR VERNADA) ir įmonės suteiktoms jų atvežimo bei montavimo paslaugoms Lietuvoje suteikiamos šios garantijos:

  • 10 metų gamybinė garantija konstrukcijai (t.y. trūkumams, atsiradusiems dėl gamybos klaidos, pašalinti) ir nekokybiškiems surinkimo elementams pakeisti.  Garantija nesuteikiama šių konstrukcijų pažeidimams, patirtiems dėl nepalankių gamtinės aplinkos sąlygų (ekstremalioms aplinkos sąlygoms: ypač stipraus vėjo, gausaus sniego, krušos, pan.), išorinio asmenų ar aplinkos veiksnių poveikio, dėl netinkamo gaminio transportavimo, netinkamo sumontavimo, netinkamo naudojimo ar/ir netinkamos priežiūros.  
     
  • 10 metų gamintojo garantija 10 mm ir 16 mm storio kanalinio polikarbonato dangai nuo esminių spalvos, šviesos pralaidumo bei stiprumo savybių praradimo, atsiradusių dėl natūralios gamtinės aplinkos įtakos.

  • Grūdintas stiklas išlaiko savo esmines savybes daugelį metų, t.y. tol, kol jis nepažeidžiamas fiziškai.

  • 2 metų garantija įmonės suteiktoms gaminių (stoginių, verandų, šiltnamių, oranžerijų) surinkimo/montavimo paslaugoms.

Prašome atidžiai perskaityti įsigytų “Gardenio” gaminių surinkimo ir priežiūros instrukcijas ir laikytis jose išvardytų nuostatų. Išsamios šiltnamių, stoginių, verandų surinkimo ir priežiūros instrukcijos (EN, PL, RU, LT, LV, EE kalbomis) pateikiamos jų pakuotėse arba, jei gaminį renka mūsų įmonės atstovai, įteikiamos užsakovui. Būtina instrukciją saugoti ir laikytis joje nurodytų nuostatų iki įsigyto gaminio-statinio eksploatavimo pabaigos. Prašome visą garantinį laikotarpį išlaikyti jūsų gaminio įsigijimą patvirtinantį dokumentą.

Garantija yra suteikiama produktams, kurie buvo tinkamai naudojami ir prižiūrimi (žr. žemiau). Reguliari jų priežiūra užtikrina, kad gaminio esminės savybės išliks nepakitusios ilgą eksploatavimo laiką. Garantinio laikotarpio metu atliekamas gaminio remontas nepratęsia pradinio  garantinio laikotarpio.

Gardenis ikona  Priežiūra

Šiltnamių surinkimo ir priežiūros rekomendacijos yra čia.

Stoginių surinkimo ir priežiūros rekomendacijos yra čia.

Verandų surinkimo ir priežiūros rekomendacijos yra čia.

Daugiau ir išsamesnių patarimų periodiškai skelbiame šios svetainės pagrindinio meniu skiltyje AKTUALU , mūsų Facebook paskyroje KiemuiNamuiSodui .

Gardenis ikona  Draudimas

Rekomenduojame savo kiemo statinius, kaip ir kitą namų turtą, apdrausti nuo žalingų gamtos reiškinių ar kito nepageidaujamo poveikio. Susisiekite su savo draudimo agentu draudimo sąlygoms aptarti.

Gardenis ikona  Pastebėjote trūkumą?

Jei abejojate įsigyto UAB “Gardenis” gaminio kokybe ar pastebėjote jo trūkumą surinkimo metu ar naudodami, prašome nedelsiant informuoti apie tai mus  el.paštu, telefonu, užsukti į atstovybes Kaune ir Vilniuje (žr. Kontaktai).

Registruodami neatitiktį kokybei, pateikite įsigyto gaminio pirkimo dokumentą ar jo kopiją bei išsamią informaciją (su nuotraukomis) apie gaminio kokybės savybių neatitikimą.

Jei informaciją pateiksite el.paštu, žinutėje prašome nurodyti šią įsigyto gaminio informaciją:

  • pavadinimą, modelį
  • užsakymo ar mokėjimo sąskaitos numerį,
  • (preliminarią) įsigijimo datą ir vietą.
  • Atsiųskite problemą iliustruojančių nuotraukų ar vaizdo įrašą.

Gavę informaciją, operatyviai įvertinsime situaciją bei jos sprendimo sąlygas. Garantinio aptarnavimo darbus atliks UAB “Gardenis“ darbuotojai.