Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Aliuminio-stiklo konstrukcijos – ir komercinėms funkcijoms

"Daugiau nei šiltnamis": tvirta ir daili konstrukcija kavinei, barui, studijai, auditorijai, paviljonui, ...  

Savo kuriamus sodo statinius parodose pristatome šūkiu "Daugiau nei šiltnamis". Klientai atkreipia dėmesį į šį teiginį ir stebėdamiesi klausia: "Ar šiltnamis gali būti kažkuo daugiau?.."

Tikrai gali! Kasmet įgyvendiname unikalias, ypatingas, kartais net, atrodo, neįmanomas jūsų idėjas pritaikydami joms mūsų aliuminio konstrukcijų ir stiklo dangos sistemas.

VDA idejos Gardenio siltnamiuiPrieš keletą metų, bendradarbiaudami su Vilniaus dailės akademijos dėstytojais ir studentais, rengėme bendrą projektą, kurio metu studentai siūlė "Gardenio"  šiltnamių panaudojimo neįprastoms funkcijoms projektinius sprendinius. Taip gimė ir šiltnamio - balkono, ir šiltnamio - poilsio namelio, ir šiltnamio - Neries krantinės baro, ir verandos - poilsio namelio ant ratų bei kitos drąsios idėjos.

Esame šiltnamį gaminę muziejui egzotinių kraštų drugeliams apgyvendinti, Vilniaus dailės akademijos studijų auditorijai terasoje, Kuldigos savivaldybės kalėdinės prekybos centrinėje miesto aikštėje paviljonams, naujos SAMSUNG buitinės technikos pristatymo "kambariui" Vilniaus Katedros aikštėje, dailininkės tapybos ir keramikos studijai, brangių egzotinių paukščių lauko voljerui, lauko baseinui kieme uždengti, ... Kartais net nesužinome, kas dar klientų užsisakytuose "daugiau nei šiltnamiuose" įsikuria.

Šiltnamis - baras, kavinė, restoranas!

Pastaraisiais metais mūsų šiltnamius pastebėjo ir pamėgo maitinimo srityje veikiančios verslo įmonės, norinčios savo klientus nustebinti netikėta maisto ragavimo ir šiltų susitikimų aplinka.

Tad rekomenduojame jums keletą neabejotinai įsiminsiančių laisvalaikio maršrutų Kaune, Palangoje, Klaipėdoje, Poznanėje: 

- Kai ieškosite gurmaniškų skonių ir patyrimų Kauno centre, būtinai aplankykite Laisvės alėjoje įsikūrusį barą-kavinę HOLAS. Mums ten - labai patinka! Ne tik dėl to, kad baro virtuvėje gaminamas ypatingo skonio ir grožio maistas, bet ir dėl baro kiemelyje nuo vėsos ar lietaus šildančių švelnių pledų ir mūsų juodos elegantiškos konstrukcijos stiklinio šiltnamio-verandos "MURUS". Verandoje jauku ir dviese pietaujant vasaros vidurdienį, ir gausesniam kolektyvui šventinį žiemos vakarą. 

Siltnamis Veranda baras HOLAS Gardenis

Baras Holas meniu Gardenis


- Susirengę paragauti skaniausių gėrimų, paplepėti su draugais, pašokti ar tiesiog gerai praleisti vakarą vienam gražiausių vidinių kiemelių Kauno mieste - ieškokite baro "KAMERINIS". Nenustebkite: jis - šiltnamyje ("JUNA")!

Baras KAMERINIS siltnamis Gardenis

Baras Kamerinis siltnamyje Juna Gardenis

- Vasarą ilsėdamiesi Palangoje pusryčių, pietų ar vakarienės užsukite į barą "VĖSUMA". Nuo pajūrio vėjų ar lietaus apsaugos mūsų erdvus šiltnamis-veranda "SOLAR VERANDA". 

VESUMA veranda pagaminta Gardenis

Veranda solar veranda Palanga

-
 Keliaudami po Lenkiją, užsukę į Poznanę, ieškokite poilsio zonos atvirame ore - WERANDA TAKE AWAY. Mūsų du šiltnamiai "VENTUS" kas vasarą tampa dosniais lauko barais, muzikos scena ir tiesiog - akį traukiančiais Poznanės gyventojų ir jų svečių gero laiko erdvės akcentais.

lauko-kavine-Gardenis

lauko-kavine-veranda-gardenis

 

Tvirta, stabili, klasikinė aliuminio profilių konstrukcija - ilgalaikis sprendimas įvairiausios paskirties lauko statiniams.

Gal "daugiau nei šiltnamio", sukurto ir pagaminto "Gardenis" įmonėje, reikia ir jums - svajonėms įgyvendinti? Pasitarkime!

 

Daugiau-PATARIMU-ikona-GARDENIS