Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

TV laidoje – apie stoginių ir verandų savybes ir įrengimą

Vaizdžiai ir išsamiai apie stogines SOLAR ROOF - TV laidoje "5 žvaigždučių būstas"

Vasarai artėjant kasdien daugiau laiko praleidžiame gaiviose kiemo ar balkono terasose. 

Jei apie stoginę dar svajojate ar jau aktyviai domitės jos įsigijimo galimybėmis, bet nežinote, kokią išsirinkti iš rinkoje siūlomų, kviečiame susipažinti su mūsų įmonėje kuriamų ir gaminamų tvirtų ilgaamžių aliuminio konstrukcijos ir stiklo ar polikarbonato dangos stoginių SOLAR ROOF savybėmis bei jų montavimo sąlygomis.

Logo SOLAR ROOF Gardenis

Šį pavasarį, bendradarbiaudami su TV laidos "5 žvaigždučių būstas" kūrėjais, aptarėme ir pademonstravome populiariausių stoginių terasoms sistemų "SOLAR ROOF" paskirtį, naudojamų medžiagų ypatybes, šių sistemų kokybines charakteristikas.

Atkreipėme žiūrovų dėmesį, kad šias stogines bet kada - iškart ar vėliau, ateityje - galime padėti paversti jaukiomis ir praktiškomis verandomis su atveriamomis stiklo sienomis. Jų dėka terasoje galėsite praleisti dar daugiau laiko: nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens šalnų.

Kaip įsigyti stoginę terasai, automobiliui ar balkonui SOLAR ROOF?

Jei norėtumėte ir savo namuose įsirengti stilingą, prie jūsų namo eksterjero derančią, tvirtą, praktišką stoginę terasai, automobiliui ar balkonui, arba verandą - įvertinkite mūsų pasiūlymą, kaip tai, tikime, jau padarė jūsų kaimynai ar bičiuliai.

Stogines "SOLAR ROOF" Lietuvos ir užsienio užsakovams gaminame daugiau nei dešimtmetį. Džiaugsimės, galėdami ir jums padėti kurti erdvesnius ir jaukesnius namus.

 

Apie stogines SOLAR ROOF išsami informacija pateikiama polapyje STOGINĖS: ...

 

Daugiau-PATARIMU-ikona-GARDENIS