Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

TV laidoje – apie stoginių ir verandų savybes ir įrengimą

Vaizdžiai ir išsamiai apie stogines SOLAR ROOF - TV laidoje

Vasarai artėjant kasdien daugiau laiko praleidžiame gaiviose kiemo ar balkono terasose. 

Logo SOLAR ROOF GardenisJei apie stoginę dar svajojate ar jau aktyviai domitės jos įsigijimo galimybėmis, bet nežinote, kokią išsirinkti iš rinkoje siūlomų, kviečiame susipažinti su mūsų įmonėje kuriamų ir gaminamų tvirtų ilgaamžių aliuminio konstrukcijos ir stiklo ar polikarbonato dangos stoginių SOLAR ROOF savybėmis bei jų montavimo sąlygomis.

Šį pavasarį, bendradarbiaudami su TV laidos "5 žvaigždučių būstas" kūrėjais, aptarėme ir pademonstravome populiariausių stoginių terasoms sistemų SOLAR ROOF paskirtį, naudojamų medžiagų ypatybes, šių sistemų kokybines charakteristikas.

Atkreipėme žiūrovų dėmesį, kad šias stogines bet kada - iškart ar vėliau, ateityje - galime padėti paversti jaukiomis ir praktiškomis verandomis su atveriamomis stiklo sienomis. Jų dėka terasoje galėsite praleisti dar daugiau laiko: nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens šalnų.

 

Kaip įsigyti stoginę terasai, automobiliui ar balkonui SOLAR ROOF?

Jei norėtumėte ir savo namuose įsirengti stilingą, prie jūsų namo eksterjero derančią, tvirtą, praktišką stoginę terasai, automobiliui ar balkonui, arba verandą - įvertinkite mūsų pasiūlymą, kaip tai, tikime, jau padarė jūsų kaimynai ar bičiuliai.

Stogines SOLAR ROOF Lietuvos ir užsienio užsakovams gaminame  daugiau nei dešimtmetį. Džiaugsimės, galėdami ir jums padėti kurti erdvesnius ir jaukesnius namus.

 

Apie stogines SOLAR ROOF išsami informacija pateikiama polapyje STOGINĖS: ...