Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

CE ir ISO 9001 kokybės standartai – UAB “Gardenis” gaminiams

UAB "GARDENIS" gamybos kokybės ir veiklos valdymo kokybės sistemoms - tarptautiniai CE ir ISO 9001:2015 pažymėjimai

2019 m. spalio 10 d. UAB "Gardenis" lankėsi tarptautinės akredituotos ISO 9001 standartų diegimo ir kontrolės  įmonės ekspertai, siekdami atlikti kasmetinį šio standarto reikalavimų įgyvendinimo mūsų įmonėje auditą. Antrus metus iš eilės mūsų įmonės veiklos valdymo kokybę ekspertai įvertino kaip pilnai atitinkančia standarto ISO 9001:2015 reikalavimus. 

2019 m. gegužės mėn. tarptautiniai ekspertai atliko kasmetinį UAB "Gardenis" aliuminio konstrukcijų gamybos kokybės procesų vertinimą ir patvirtino, kad įmonės kokybės valdymo sistema atitinka Europos Sąjungos aliuminio konstrukcijų gamintojams keliamus saugumo, sveikatos ir aplinkos tausojimo reikalavimus ir gali būti žymimas CE ženklu.

Gardenis ISO CE kokybe


2018 birželio 26 d. notifikuotoji įstaiga oficialiu pažymėjimu patvirtino, kad struktūrinių aliuminio komponentų, skirtų naudoti su apkrova, gamybos kontrolės sistema UAB GARDENIS įmonėje atitinka 2011 m. kovo 9 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą 305/2011 /ES  reikalavimus (EN 1090-1: 2009 + A1: 2011), o įmonėje gaminami aliuminio konstrukcijos statiniai gali būti žymimi CE ženklu.

CE-1090-1 Gardenis

Tai mūsų įmonės nuoseklaus ilgamečio siekio - rinkai tiekti saugius, sveikus, aplinką tausojančius gaminius - rezultatas. Tai formalusis patvirtinimas, kad mūsų gaminių kokybė, lemianti ilgalaikį kliento pasitenkinimą, mums - prioritetas.

Esame viena pirmųjų Lietuvoje įsteigtų ir čia veikiančių aliuminio konstrukcijos stoginių bei šiltnamių gamybos įmonių, įdiegusių ES reglamentuotas gamybos kontrolės sistemas ir turinčių teisę žymėti savo gaminius CE ženklu.

 

Išsamiau apie CE ženklinimą:

 

 

Tarptautiniai CE ir ISO kokybes standartai UAB GARDENIS