Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

1. Kaip užsisakyti “Gardenis” produktą? Koks yra užsakymo įvykdymo procesas?

Mūsų gaminių užsakymų priėmimo-vykdymo-atsiskaitymo procesas:

1. Užsakymo Produktui pateikimas (el.paštu, telefonu, atvykus į biurą Kaune)

2. Komercinio pasiūlymo Klientui pateikimas (el.paštu)

3. Avansinis mokėjimas

4. Projektavimas - gamyba (+ pristatymas, montavimas - jei užsakyta)

5. Užsakymo įvykdymas

6. Galutinis atsiskaitymas

7. Garantinis laikotarpis

 

1. Užsakymo pateikimas:


Pateikite savo pageidavimą įsigyti pasirinktą gaminį-produktą jums patogiausiu būdu:

1) užpildę el.formą "Užsisakyti" jums patikusio Produkto  puslapyje.

2) el.pašto žinute      info@gardenis.lt

3) telefonu                 8 608 07067, 8 673 37899

4) atvykite                 Raudondvario pl. 150-319, Kaunas  
                                   

(daugiau…)

2. Šiltnamių, stoginių, kt. gaminių kainos

Šiltnamių kainas skelbiame kiekvieno šiltnamio modelio puslapyje, KAINA kortelėje. 

Viso siūlome 9 šiltnamių, oranžerijų, sodo kambarių modelius: VENTUS, MAGNA, MURUS, VICTORIA, JUNA, OVALIA, RINGO, TETRA, T-ROOM. Pagrindinis modelių skirtumas - statinių forma. Konstrukcijos, jos dengimo žaliavos ir kokybės savybės - tos pačios.

Kainoraščiuose nurodome standartinius kiekvieno šiltnamio modelio dydžius, kainą su grūdinto 4 mm storio ir 10 mm polikarbonato danga. Atskirai nurodyta konstrukcijos miltelinio dažymo pasirinkta RAL spalvyno spalva kaina. Standartiniame pasiūlyme (nurodyta kainoraštyje) šiltnamių konstrukcija - nedažyta, t.y. natūralaus (šviesiai pilko) aliuminio.

Kainos lentelėse nurodytos kainos - statinio. Jo atvežimo ir surinkimo paslaugos teikiamos pagal papildomą užsakymą.

Jei norite užsisakyti mūsų šiltnamių, oranžerijų atvežimo ar/ir surinkimo paslaugas, jų kaina skaičiuojama pagal užsakomo statinio dydį, priedų skaičių, taip pat atstumą nuo Kauno iki montavimo vietos.

 

Stoginių, verandų, terasų stiklinimo sistemų kainų sąmatas rengiame kiekvienam užsakovui atskirai, atsižvelgdami į pageidaujamos konstrukcijos matmenis (gylį, plotį, aukštį), projekto sudėtingumą, reikalingų medžiagų (konstrukcijos profilių, stogo ar/ir sienų dangos) tipą ir kiekį, montavimo ypatumus ir kt. sąlygas.

3. Kur galima pamatyti ir įvertinti “Gardenio” gaminius?

Įsigykite ilgalaikius produktus tik juos pamatę ir įvertinę

REKOMENDUOJAME: prieš įsigydami rinkoje siūlomą bet kurio gamintojo/pardavėjo siūlomą kiemo statinį, būtinai jį pamatykite, patys įvertinkite realias jos savybes.

UAB "Gardenis" statiniai eksponuojami Kaune biure-parduotuvėje (adresas - Raudondvario pl. 150).Kauno biure-parduotuvėje:

- Šiltnamis VENTUS W-3,09 x L-3,09 (šoninė sienelė H-2.01 m), juodos RAL9005 spalvos konstrukcija, danga -  grūdintas stiklas ir 10 mm polikarbonatas, įv. priedai (automatinės langų sklendės, lentynos, parišimo vamzdeliai, kt.);

- Stoginė SOLAR ROOF XS (konstrukcija RAL 7016, struktūrinis dažymas, 16 mm polikarbonato danga, spalva - opalo, skaidrus)

- Stoginė SOLAR ROOF Classic (konstrukcija RAL 7016, struktūrinis dažymas, 16 mm polikarbonato danga: opalo, skaidrus, bronza)

- Veranda / rėminė ALU-FRAME ir berėmė ALU-GLASS terasų stiklinimo sistemos (RAL 7016)

 

(daugiau…)

4. Kaip pervežti “Gardenis” konstrukcijas, kokios pakuotės?

Pakuočių savybės ir pervežimo sąlygos

Mūsų įmonėje pagamintos konstrukcijos (šiltnamiai, oranžerijos, stoginės, verandos, kt.) gaminamos iš metalo (aliuminio) ir stiklo ar polikarbonato dangos lakštų, todėl pakuotės yra gana sunkios, pažeidžiamos (stiklas), todėl, prieš planuodami pagamintą gaminį parsivežti iš mūsų sandėlio patys, atsakingai iš anksto suplanuokite ne tik transporto priemonę, bet ir pakuočių saugaus vežimo, jų iškėlimo būdus ir priemones.

Stiklo dangos statiniui pervežti būtinas automobilis, į kurį būtų galima auto-krautuvu įkelti bent 2 m pločio, bent 300 kg svorio pakuotę.

Rekomenduojamas automobilis su hidrauliniu liftu, kad pristatytas krovinys būtų saugiai iškeltas-nuleistas ant žemės.

Informaciją apie konkretaus gaminio pakuočių skaičių, jų matmenis ir svorį pateiksime užsakymo priėmimo metu. 

Teikiame mūsų gaminių pristatymo paslaugas

Jei pageidausite, už papildomą mokestį pervežimu pasirūpinsime mes.

Paslaugos kaina nustatoma kiekvienu individualiu atveju, atsižvelgiant į konkretaus užsakyto statinio (jo pakuočių - krovinio) dydį, svorį, atstumą, bei pristatymo vietoje esančias sąlygas.

 

Pav. Stiklo pakuotė.

 

Packaging greenhouse Gardenis

Pav. Šiltnamaio profilių pakuotės pavyzdys.

 

Pav. Stiklo pakuotės pavyzdys.

 

5. Kas gali sumontuoti “Gardenis” įmonėje pagamintą statinį?

Visi įmonės "Gardenis" statiniai pagaminti laikantis "pasidaryk pats" (angl. D.I.Y. - Do It Yourself) principo, t.y. pirkėjai, įsigiję "Gardenis" šiltnamį, stoginę, oranžeriją, verandą, kiemo namelį, gali statinį susirinkti (sumontuoti) patys. Visų statinių pakuotėse yra išsamios surinkimo instrukcijos. 

Jei nenorite ar negalite įsigyto statinio montuoti patys, šią paslaugą suteiks mūsų įmonės montavimo specialistai (paslauga - mokama).

Gardenis siltnamio surinkimas Ventus

Pav. "Gardenis" montuotavimo grupė. VENTUS 309 x 309.

Pasirūpinsime visomis montavimui būtinomis medžiagomis, įrankiais ir  priemonėmis. Įbetonuosime (jei statoma ant žemės/pievos) ar specialiomis jungtimis pritvirtinsime (jei statoma ant terasos, trinkelių, plytelių, betono ar mūro pagrindo) statinio atramas. Pritaikysime jūsų pastato sienai tinkamiausius stoginių/verandų konstrukcijų tvirtinimo elementus.

 

Gardenis auto montavimas

Pav. Teikiame mūsų gaminių pristatymo ir montavimo paslaugas.

 

UAB "Gardenis" specialistų suteiktoms montavimo paslaugoms teikiama 2 metų garantija. 

6. Kokios yra statinių montavimo paslaugos sąlygos?

Statinių montavimo terminai ir sąlygos

Teikiame tik mūsų įmonėje pagamintų statinių montavimo paslaugas. Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Montavimo darbų atlikimo terminus ir galimybes įtakoja oro sąlygos, situacija montavimo vietoje, iš anksto nenumatytos aplinkybės.

Darbai nevykdomi, jei vidutinė dienos oro temperatūra yra mažesnė nei - 5 C ar aukštesnė nei +30 C, jei įšalusi žemė, esant kitoms darbui lauke nepalankioms sąlygoms: pav., gausiai ir nuolat lyjant, pučiant stipriam vėjui, esant kaitrai, ir pan.

Taip pat montavimo paslaugos neteikiamos, jei nėra tinkamai paruošta statinio montavimo vieta, sudėtinga ar negalima jos pasiekti, jei montavimo vietoje yra pavojų montuotojams keliančių sąlygų, jei Užsakovas nėra įvykdęs iš anksto su Pardavėju sutartų sąlygų.

Jei, (su Užsakovu suderintu laiku) montuotojams atvykus montuoti statinio, jo vieta dar nėra tinkamai paruošta darbams atlikti arba sutartu laiku montuotojams bent 30 min. negalima patekti į montavimo vietą, Užsakovui pateikiama sąskaita už montuotojų sugaištą kelionės į/iš objektą ir /ar prastovos laiką.

Įmonė pasilieka sau teisę bendruosius užsakymo vykdymo terminus keisti, apie numatomus keitimus operatyviai informatuoti Užsakovą. 

Montavimo vietos paruošimas ir saugumo reikalavimai

Montavimo vietoje būtina prieiga prie elektros ir vandens tiekimo tinklų.

Montavimo zonoje neturi būti montavimo darbams trukdančių ir ypač montuotojų sveikatai ir saugumui pavojų keliančių daiktų, objektų, įrenginių. 

Užsakovas atsako, kad darbų vykdymo zonoje nebūtų jokių paslėptų (nematomų) inžinerinių tinklų (elektros, dujų, vandens tiekimo, kt.). Apie juos iš anksto privalo informuoti UAB "Gardenis" užsakymo pateikimo metu bei atvykus montavimo darbų vykdytojams.

Statinių montavimo metu darbo zonoje negali būti jokių pašalinių asmenų - tik darbus vykdantys UAB "Gardenis" specialistai.

Konstrukcijų atramų montavimo metu iškastas gruntas ar/ir kitos susidariusios sklype buvusių medžiagų atliekos paliekamos sklype. 

7. Kokią dangą geriau rinktis šiltnamiui: polikarbonatą ar stiklą?

Stiklas ar polikarbonatas: kurią dangą rinktis?

Vienareikšmio atsakymo nėra, kaip aplamai nėra universalių sprendimų. Abiejų dangų savybės - skirtingos. 

Šiltnamio dangą rinkitės pagal numatomą jo naudojimo paskirtį, jūsų poreikį kiemo statinių estetikai, taip pat atsižvelgiant į vietą, kuriame jį statysite, kitas sąlygas.

Į "Gardenio" šiltnamius galite dėti ir abi dangas. Pavyzdžiui, stogą dengti polikarbonatu, taip sumažinant tiesioginių saulės spindulių poveikį augalams, sienas - stiklu. Pro stiklo sienas visada matysite šiltnamio viduje augančius augalus arba, atvirkščiai, iš šiltnamio matysite kiemą ar sodą. Arba vieną ar dvi sienas dengti polikarbonatu, kitas - stiklu.

 

stiklo-ir-polikarbonato-dangos-Gardenis-siltnamyje

Pav. 10 mm polikarbonato ir stiklo danga šiltnamyje.

 

Susipažinkite su pagrindinėmis šių dviejų medžiagų savybėmis. Pavartykite mūsų šiltnamių nuotraukų galerijas. Priimkite sprendimą.

* Atkreipkite dėmesį: kuo mažesnis šilumos perdavimo koeficientas, tuo geresnė termoizoliacija. 

 

 

(daugiau…)

8. Kokios garantijos suteikiamos įsigytiems UAB “Gardenis” gaminiams?

Mūsų įmonės garantiniai įsipareigojimai nurodyti šios el.svetainės polapyje "Garantija ir priežiūra", kviečiame skaityti čia: https://gardenis.eu/aktualu/kokybe-garantija/ 

9. Iš kokių žaliavų gaminamos “Gardenio” gaminių konstrukcijos?

Aluminium greenhouses GardenisVisų UAB "GARDENIS" gaminamų šiltnamių, stoginių, oranžerijų, verandų, pavėsinių rėmo profiliai yra aliumininiai. Iš kitų medžiagų (juodojo metalo, cinkuoto plieno, medienos, kt.) konstrukcijų negaminame.

 

 

(daugiau…)

10. Ar būtina “Gardenio” šiltnamiui, oranžerijai lieti betoninį pamatą?

Nebūtina. Neprivaloma.


Šiltnamio statymas ant žemės

"Gardenis" įmonėje pagaminti šiltnamiai, oranžerijos, sodo kambariai parduodami su specialiu H-14,5 cm aukščio (standartiniu) aliuminio profilio pagrindu, kuris yra integruotas į konstrukciją, sujungia ją į vientisą stabilią sistemą. Montavimo metu turi būti įbetonuojamos į žemę ar pritvirtinami prie betono, trinkelių ar terasos dangos tik šio pagrindo atramos - aliuminio profiliai ("kojos"; yra komplekte). To pakanka, kad statinys stovėtų tvirtai, lygiai, stabiliai ir ilgai.

Žemiau pateikiamos iliustracijos, rodančios šiltnamio pagrindą su pritvirtintomis atramomis, paruoštomis duobėmis joms įstatyti bei betonu užpildytoje duobėje įstatytą pagrindo atramą.


Montavimas-siltnamio-pagrindo-atramu-Gardenis

Pav. Šiltnamio pagrindas su pritvirtinta atrama.

 

Siltnamio atramu montavimas gardenis

Pav. Žemės grąžtu paruoštos duobės (min 60 cm gylio, ±30 cm pločio) atramoms įstatyti.
Prieš įstatant atramas, duobes iki viršaus būtina užpildyti betono mišiniu.

Siltnamio pagrindo betonavimas Gardenis

Pav. Įbetonuotos šiltnamio pagrindo atramos.
Pagrindas turi būti pilnai paguldytas ant žemės. Užtikrinkite jo horizontalumą visu pagrindo perimetru!

 

Šiltnamio statymas ant betono ar mūro pamato

Jei vis tik pageidaujate statyti šiltnamį ant betoninio ar mūro pamato, informuokite mus/šiltnamio pardavėją apie tai dar prieš darydami šio tipo pamatą. Pasiūlysime jūsų atvejui pritaikytą pagrindo profilį - aliuminio plokštelę (H-5 cm). Atsiųsime pamato liejimo/mūrijimo brėžinį. 

Pamatas-siltnamiui-plokstele-Gardenis

Pav. Šiltnamis su plokštelės tipo pagrindo profiliu (H-5 cm).
 Šis pagrindas uždengia betono ar plytų pamato paviršių ir taip apsaugo nuo lietaus, sniego ir kt. pamatui žalingo poveikio.

 

Rekomenduojame betonuoti ar mūryti pamatus šiltnamiui, jei jūsų sklypo reljefas - nelygus.

 

Šiltnamio statymas ant senų pamatų

Jei turite senus pamatus ir norite naują šiltnamį statyti ant jų, aptarkime galimybes ir sąlygas individualiai. Atsiųskite mums jūsų turimų pamatų matmenis (vidinius ir išorinius, aukštį), taip pat nuotrauką.

 

Šiltnamio statymas ant terasos, trinkelių, betono aikštelės

Visus "Gardenis" įmonėje pagamintus šiltnamius galima statyti ant medinės terasos, trinkelių, plytų ar betono aikštelės. Pasitarkime, kuris pagrindo profilis jūsų atveju labiau tiktų, dar prieš užsisakant šiltnamį. 

 

 

Bet kurio tipo pagrindo/pamato profilis - sudėtinė, būtina šiltnamio konstrukcijos dalis, jo kaina įskaičiuota į bendrąją šiltnamio kainą. Be pagrindo šiltnamio surinkti neįmanoma.

 

Išsamiau apie pamatus šiltnamiui skaitykite čia: ...

 

11. Kokia yra “Gardenio” šiltnamio pakuotės sudėtis?

Standartinio "Gardenis" šiltnamio / oranžerijos pakuotėje rasite:

- rėmo, pamato profilius, pamato ankeravimo detales, 
- pasirinktos dangos lakštus: 4 mm skaidraus grūdinto stiklo ar/ir 10 mm skaidraus kanalinio polikarbonato (su izoliacinėmis juostelėmis),
- dviejų tipų dangos tvirtinimo gumos juostas (EPDM),

- slankiojamo tipo duris (1 vnt.),
- langus (vnt. skaičius - žr. šiltnamio modelio matmenų lentelę Produkto apraše),
- vandens ir kondensato surinkimo latakus, lietvamzdžius (2 vnt.),
- konstrukcijos jungimo elementus, furnitūrą,
- šiltnamio surinkimo ir priežiūros instrukciją,
- pakuotės turinio sąrašą.