Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Kaip užsisakyti “Gardenis” produktą? Koks yra užsakymo įvykdymo procesas?

Mūsų gaminių užsakymų priėmimo-vykdymo-atsiskaitymo procesas:

1. Užsakymo Produktui pateikimas

2. Komercinio pasiūlymo Klientui pateikimas

3. Avansinis mokėjimas

4. Projektavimas - gamyba (+ pristatymas, montavimas - jei užsakyta)

5. Užsakymo įvykdymas

6. Galutinis atsiskaitymas

7. Garantinis laikotarpis

 

1. Užsakymo pateikimas:


Pateikite savo pageidavimą įsigyti pasirinktą gaminį-produktą jums patogiausiu būdu:

1) užpildę el.formą "Užsisakyti" jums patikusio Produkto  puslapyje.

2) el.pašto žinute      info@gardenis.lt

3) telefonu                 8 608 07067, 8 673 37899

4) atvykite                 Raudondvario pl. 150-319, Kaunas 
                                    arba Verkių g. 44, Vilnius 
                                   

(Dėl informacijos valdymo tikslumo, į įmonės socialinių tinklų (Facebook, Instagram, kt.) paskyrose pateiktas užklausas neatsakoma)

Nurodykite pageidaujamas gaminio-produkto savybes:
- pavadinimą,
- matmenis: ilgį, plotį, aukštį (L x W x H),
- dangos tipą (stiklas ar polikarbonatas),
- konstrukcijos spalvą,
- atvežimo ir/ar montavimo paslaugos poreikį ir adresą,
- stoginių bei verandų atveju - prisekite vietos, kurioje statinys bus montuojamas, nuotrauką bei nurodykite pastato, prie kurios bus tvirtinama konstrukcija, sienos struktūrą,
- kitas jums aktualias būsimo produkto savybes.

Būtinai nurodykite jūsų kontaktus: el.pašto adresą, tel. nr.

 

2. Komercinio pasiūlymo pateikimas

Gavus Kliento užklausą, per 5 darbo dienas pateikiamas išsamus komercinis užsakymo vykdymo turinio, kainos ir trukmės pasiūlymas. Jei pasiūlymo negavote, prašome su mumis susisiekti telefonu (žr. Kontaktai).
Klientui pageidaujant, pasiūlymo turinys derinamas, koreguojamas.
Pateiktas komercinis pasiūlymas galioja 2 savaites.

Stoginių ir verandų atveju: su klientu suderinus preliminarų komercinio pasiūlymo turinį, esant būtinybei, per 2 savaites į būsimo statinio montavimo vietą atvyksta įmonės atstovai atlikti tikslių būsimo statinio vietos matavimų. Per 5 darbo dienas klientui pateikiamas patikslintas komercinis pasiūlymas.

Šiltnamių ir oranžerijų atveju: iš anksto statinio surinkimo vieta nevertinama. Prireikus, dėl būsimo statinio vietos ir sąlygų klientas konsultuojamas nuotoliniu būdu. Rekomenduojame susipažinti su šia informacija: https://gardenis.eu/kategorija/naudingi-patarimai/

 

3. Avansinis mokėjimas

Klientas, atlikdamas avansinį mokėjimą už komerciniame pasiūlyme nurodytą Produktą (ir/ar paslaugas), patvirtina savo užsakymą ir įsipareigojimą įsigyti Produktą pasiūlyme nurodytos sudėties ir nurodytomis sąlygomis.

Avansinio mokėjimo dydis: 50 % bendrosios komerciniame pasiūlyme nurodytos užsakymo kainos.

 

4. Užsakymo registravimas

Gavus (avansinį) mokėjimą, Klientui el.žinute patvirtinama užsakymo registracija (sutartas užsakymo turinys, kaina), nurodomas numatomas jo įgyvendinimo laikas.

 

5. Užsakyto produkto gamyba

Bendrasis užsakymo įvykdymo terminas nustatomas nuo avansinio mokėjimo gavimo datos. Stoginių ir jų šonų stiklinimo sistemos užsakymas laikomas dviem atskirais projektais/ užsakymais.

Bendrieji užsakymų įvykdymo terminai skirtingu metų laiku kinta, kaip natūraliai kinta jų paklausa vidaus (Lietuvos) ir eksporto rinkose (kovo-gegužės mėn. užsakymų įvykdymo terminai - ilgiausi). Įmonė pasilieka sau teisę bendruosius užsakymo vykdymo terminus keisti. 

Kiekvieno užsakymo įgyvendinimo procese dalyvauja grupė įmonės specialistų (pardavimų, projektavimo, gamybos, kokybės valdymo, komplektavimo, montavimo), įmonės-tiekėjai ir subrangovai (grūdinto stiklo gamybos, aliuminio dažymo, logistikos ir pan.), vyksta skirtingos susijusios veiklos, todėl gali įvykti nenumatytos situacijos, dėl kurių užsakymo patvirtinime nurodytas užsakymo įvykdymo laikas gali sutrumpėti ar užtrukti.

Apie užsakymo įvykdymą ar galimus jo termino pasikeitimus Užsakovas informuojamas iš anksto.

 

6. Užsakymo atidavimas – pristatymas

Užsakovas apie pagamintą Produktą informuojamas telefonu / el.žinute, suderinamas jo atidavimo ar pristatymo, montavimo laikas.

Montavimo sąlygos ir terminai - žr. D.U.K. 

 

7. Užsakymo įvykdymas. Priežiūra ir garantiniai įsipreigojimai

Likęs užsakymo sumos mokėjimas turi būti atliktas prieš klientui ar jo įgaliotam atstovui atsiimant užsakytą Produktą iš sandėlio arba per 5 darbo dienas nuo užsakytos jo pristatymo/surinkimo paslaugos suteikimo.

Abiem atvejais pasirašomas Produkto (paslaugos) perdavimo-priėmimo aktas. Jame būtina nurodyti perdavimo metu pastebėtas kokybės neatitiktis ar pastabas. Per 2 darbo dienas nuo šio akto pasirašymo, Klientui atsiunčiama galutinė el.sąskaita.

Kliento pretenzijos dėl Užsakyto produkto turinio neatitikčių priimamos per 14 dienų nuo Produkto/paslaugos perdavimo-priėmimo akto pasirašymo datos.

Nuo galutinio ir visiško kliento finansinio atsiskaitymo už įvykdytą užsakymą datos (esant abiejų Užsakymo pusių pasirašytam Produkto/paslaugų perdavimo-priėmimo aktui ir visą Užsakymo sumos mokėjimą patvirtinantiems finansiniams dokumentams) įsigalioja gaminį-produktą ir jo paslaugą suteikusios įmonės (UAB "Gardenis") garantiniai įsipareigojimai.

Informacija apie UAB „Gardenis“ gaminiams ir paslaugoms teikiamas garantijas, gaminių saugaus naudojimo ir tinkamos priežiūros reikalavimus - žr. Garantija ir priežiūra