Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Kas gali sumontuoti “Gardenis” įmonėje pagamintą statinį?

Visi įmonės "Gardenis" statiniai pagaminti laikantis "pasidaryk pats" (angl. D.I.Y. - Do It Yourself) principo, t.y. pirkėjai, įsigiję "Gardenis" šiltnamį, stoginę, oranžeriją, kiemo namelį ar jų priedus, gali statinį susirinkti (sumontuoti) patys. Visų statinių pakuotėse yra išsamios surinkimo instrukcijos. 

Jei nenorite ar negalite įsigyto statinio rinkti patys, už atskirą mokestį suteiksime šią paslaugą mes. Statinį į bet kurią Lietuvos vietą pristatys ir jūsų sklype sumontuos patyrę "Gardenis" montavimo grupės specialistai.

Gardenis-siltnamiai-transportas


Pasirūpinsime visomis montavimui būtinomis medžiagomis (betono mišiniu, ankeriavimo, kt. elementais - pagal poreikį), įrankiais ir priemonėmis. Jums tereikės pasirūpinti, kad montuotojai galėtų pasiekti elektros ir vandens tiekimo šaltinį. Įbetonuosime (jei statoma ant žemės) ar specialiomis jungtimis pritvirtinsime (jei statoma ant terasos, trinkelių, plytelių, betono ar mūro pagrindo) statinio atramas. 

Gardenis siltnamiu surinkimo montavimo irankiai


Priimdami užsakymą stoginės ar verandos konstrukcijos gamybai, visuomet klientų prašome suteikti informaciją apie pastato, prie kurio sienos bus tvirtinamas mūsų statinys, sienos struktūrą (kiek ir kokių sluoksnių medžiagų yra po išorine sienos apdailos medžiaga). Pagal jūsų konkrečią situaciją parinksime tinkamiausius konstrukcijos tvirtinimo prie pastato sienos elementus.

"Gardenis" įmonėje pagaminti šiltnamiai ir oranžerijos komplektuojami su specialiu aliuminio pagrindu-pamatu, kuris, montavimo metu, guldomas tiesiog ant žemės; lieti ar mūryti šiltnamio pamatų visu perimetru nereikia.

Siltnamio oranzerijos pamatas Gardenis


Tačiau, jei klientai pageidauja, bet kurio mūsų gaminamo modelio šiltnamį ar oranžeriją galima statyti ir ant išlietų betono ar mūro pamatų. Atkreipiame dėmesį, kad mūsų įmonė tokio tipo pamatų įrengimo paslaugos neteikia, tačiau pamatų liejimui ar mūrijimui projektą-brėžinį suteiksime - būtinai iš anksto kreipkitės į mus ar mūsų partnerius, pardavusius jums "Gardenis" statinį.

"Gardenis" įmonės specialistų sumontuotiems statiniams suteikiama 2 metų paslaugos kokybės garantija.