Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

“Gardenis” statiniai: Lietuvoje – Pabaltijyje – Š.Europoje

Stoginių, verandų, šiltnamių, pavėsinių, oranžerijų eksportas į Europą

Kasmet "Gardenio" gaminių įsigyja užsienyje gyvenantys klientai. 2018-ųjų pavasarį verandą išsiuntėme net į ... Islandiją. 

Būtų smagu statinius ir jų šeimininkus aplankyti "gyvai" - būtų išties įspūdingas atostogų maršrutas po Europą - Islandiją, D.Britaniją, Norvegiją, Švediją, Suomiją, Estiją, Latviją, Baltarusiją, Lenkiją, Slovakiją, Rumuniją, Vokietiją, Ispaniją, ...

Išsamiau apie mūsų patirtį šioje srityje skaitykite čia:

 

Veranda terasai Gardenis Islandija

Pav. "Gardenis" įmonėje suprojektuota ir pagaminta "SOLAR VERANDA" - islandų šeimos poilsio kambariui.

 

Kaip užsisakyti "Gardenis" gaminį iš užsienio?

Jei jūs gyvenate ne Lietuvoje ir svarstote galimybę įsigyti "Gardenio" stoginę, verandą, šiltnamį ar oranžeriją, drąsiai klauskite. Aptarsime jūsų poreikius ir mūsų galimybes juos išpildyti.

Tvirtos aliuminio konstrukcijos ir grūdinto stiklo ar kanalinio polikarbonato dangos statiniai. Projektuojame, gaminame standartinius ir individualių užsakymų statinius. Visi paruošti surinkimui laikantis D.I.Y. (angl. - Do It Yourself) principu. Rinkinyje yra išsamios surinkimo instrukcijos EN, RU, PL, LT, LV, EE kalbomis. Gaminiai sertifikuoti ES gamybos kontrolės sistemos sertifikatu CE.

 

Daugiau naujienu Gardenis