Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Nuo projekto iki statinio: pažintis su profilių liejimo procesu

Kaip liejami "GARDENIS" aliuminio konstrukcijų profiliai?

Pagrindinė visų UAB „Gardenis" įmonėje kuriamų kiemo, sodo, terasos statinių (šiltnamių, stoginių, verandų, pavėsinių, kiemo namelių, baseinų uždangų, kt.) gamybos žaliava – aliuminis. Visų, net ir mažiausių ar paprasčiausių, statinių konstrukcija kuriama iš keliolikos mūsų inžinierių suprojektuotų aliuminio profilių. Kiekvienas jų - unikalios formos, storio, ilgio, svorio.

Kasmet keliose Europos aliuminio liejyklose, šios rinkos lyderėse, pagal "Gardenis" užsakymą išliejamos tonos reikiamų savybių profilių, iš kurių gaminami ir surenkami jūsų kiemo ar sodo statiniai, teikiantys ilgalaikę patikimą apsaugą nuo nepageidaujamų gamtos reiškinių ir kartu kuriantys išskirtinį jūsų namų aplinkos stilių bei komfortą.

Kad dar geriau pažinti konstrukcijų elementų, gimstančių mūsų kompiuterių ekranuose ir techniniuose brėžiniuose, virsmą į aliuminio profilius, užpildančius mūsų gamybos žaliavų sandėlius, šių metų vasario mėn. surengtas pažintinis įmonės darbuotojų vizitas į aliuminio liejimo kompaniją.

Išsamus aliuminio profilių gamybos, apdirbimo, miltelinio dažymo, kokybės kontrolės, pakavimo, logistikos ir kitų procesų tikslo, turinio bei rezultato aptarimas ir gyva demonstracija, išsamūs atsakymai į klausimus, diskusijos su kompanijos specialisstais ir vadovais leido dar geriau pažinti mūsų pagrindinės žaliavos savybes ir panaudojimo galimybes. 

 

Gardenis aliuminio konstrukciju profiliu gamyba

Pav. Aliuminio profilių liejimo, dažymo, pakavimo etapai. Foto: UAB "Gardenis"


Aliuminis -
antras plačiausiai (po plieno) naudojamas metalas pasaulyje. Tai vienas lengviausių inžinerinių metalų, kurio stiprumo ir svorio santykis pranašesnis už plieno. Dėl savo stiprumo, lengvumo, atsparumo korozijai, netoksiškumo, perdirbamumo ir formavimo galimybių naudojamas įvairiose pramonės šakose: statybos, transporto, maisto ruošimo, energijos gamybos, pakavimo, elektros perdavimo priemon, ir kt. Aliuminis ypač dažnai naudojamas statybų sektoriuje. Iš jo gaminamos statinių laikančiosios konstrukcijos, stogo dangos, izoliacinės dangos, langai, durys, fasadai, turėklai, latakai, ir kt.

 

Daugiau naujienu Gardenis