Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Kas svarbiausia: UAB “Gardenis” 2019 metų veiklos įvertinimas

Išorės ekspertų įvertinimas

Kiekvienų kalendorinių metų pabaigoje atsakingai įvertiname mūsų įmonės veiklos rodiklius. Vieni svarbiausių - tais metais "Gardenis" gaminius įsigijusių klientų, partnerių, tiekėjų bei įmonės darbuotojų nuomonės apklausų rezultatai, taip pat išorės organizacijų įvertinimai.

Tarptautiniai ekspertai, šiemet atlikę kasmetinį įmonės veiklos kokybės valdymo sistemos auditą, patvirtino, kad ji vykdoma pagal tarptautinio ISO 9001:2015 standarto reikalavimus. patvirtinta, kad aliuminio konstrukcijų (stoginių, šiltnamių) gamybos valdymo procesų valdymas atitinka Europos kokybės standartą CE.

CE-1090-1 Gardenis

Projekto "Verslo žinios" ekspertų grupė pagal įvairius kriterijus, atspindinčius Lietuvos verslo įmonių augimo, lankstumo, pelningumo ir sąžiningumo kriterijus, kasmet vertina visas šalies smulkaus ir vidutinio verslo įmones ir sudaro sparčiausiai tais metais augančių Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo bendrovių sąrašą. UAB "Gardenis" įmonei suteiktas "Gazelė  2019" vardas.

Rekvizitai.lt atsiųstame pranešime teigiama, kad UAB "Gardenis" plėtoja skaidrų verslą, puoselėja įmonės finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą savo verslo aplinkai, todėl 2019-tais įmonė patenka tarp 7% patikimiausių ir ekonomiškai stabiliausių Lietuvos TOP Įmonių.

Kredito biuro "Creditinfo Lietuva" pranešime teigiama, kad 2019 metais UAB "Gardenis" atsakingai vykdė savo finansinius įsipareigojimus, pasižymėjo gera mokėjimų istorija ir aukštu kredito reitingu, todėl atitiko vertinimo kriterijus bei gali sertifikuoti savo įmonę Stipriausi Lietuvoje Lyderiai 2019 sertifikatu.

Gardenis veiklos vertinimas 2019 m

Džiaugiamės ir didžiuojamės šiais išorės ekspertų vertinimais.

Klientų ir darbuotojų vertinimas

Tačiau svarbiausias mums įvertinimas - klientų patirtis ir nuomonė, įsigijus mūsų įmonėje sukurtą gaminį bei suteiktą jo pristatymo ar/ir surinkimo paslaugą. Gruodžio mėn. vykdytos klientų nuomonės apklausos rezultatai rodo, kad 3/4 nuomonę išsakiusiųjų bendrąją įsigytų gaminių ir suteiktų paslaugų kokybę (pagal skirtingus parametrus) vertina "labai gerai" arba "gerai"; 73 % atsakiusiųjų rekomenduotų "Gardenis" gaminį draugams ir pažįstamiems. 

Įmonės darbuotojai teigiamai vertino savo patirtį įmonėje, labiausiai pabrėždami draugišką, darnų kolektyvą, atvirus ir lygiaverčius santykius su skirtingų veiklos sričių ir atsakomybės lygių kolegomis, įvairią kasdienę veiklą/užduotis, įmonės veiklos plėtrą, geras darbo ir poilsio sąlygas, finansinį atlygį.

 

Kasmet augantis klientų pasitikėjimas mūsų kuriamais produktais ir teikiamomis paslaugomis kartu su verslo srities ekspertų bei darbuotojų įvertinimu suteikia didesnį pasitikėjimą ir motyvaciją aktyviau siekti įmonės tikslų, bet ir skatina dar atsakingiau ir kokybiškiau vykdyti kiekvieną įsipareigojimą individualiam klientui, verslo partneriui, kolegai ir visuomenei.

 

Gardenis imones veiklos ivertinimas, atsiliepimai