Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Kalėdų dovana sau, šeimai, artimiesiems – daugiau laiko praleisto kartu

 

Netrukus - gražiausios metų, žiemos šventės. Išskirtinė jų tradicija - mums svarbiems ir artimiems žmonėms dovanoti džiuginančias, prasmingas ir mielas dovanas.

 

Žmogaus elgsenos žinovai teigia, kad geriausios dovanos - tai "atminimų kūrėjos", t.y. daiktai bei patirtys, kurios skatina daugiau laiko praleisti kartu su brangiais žmonėmis.  

Artėjant dovanų artimiesiems paieškų laikotarpiui, maloniai kviečiame susipažinti su mūsų gaminiais-kiemo statiniais. Išsirinkite išskirtinę dovaną sau, savo šeimai ar/ir artimiausiems bičiuliams, padėsiančią ir skatinsiančią jus kuo dažniau susiburti malonioms ir prasmingoms bendroms veikloms. Arba sukursiančią komfortišką ir saugią aplinką jūsų pačių asmeniniams pomėgiams, laisvalaikiui ar net darbui.

Verandos, oranžerijos, terasų stoginės, sodo kambariai, šiltnamiai, paviljonai ir kiti jūsų namų ar sodo erdvei pritaikyti skaidrūs, stilingi bei patikimi statiniai suteiks naujas išskirtines erdves džiugiems susitikimams ar ramiam poilsiui jūsų namų kiemo ar sodo aplinkoje. Dovana, kuri kurs vertę ir teiks malonumą daugelį valandų ir dienų, daugelį metų.Visus kiemo statinius gaminame ir montuojame (visoje Lietuvoje) visus metus. Užsisakius iki gruodžio mėn., bet kurį statinį pagaminsime iki Kalėdų. 

 

Pageidautumėte mūsų patarimo, pagalbos ar išsamesnio pasiūlymo?
Susisiekime (mūsų Kontaktai). 

 

Daugiau-PATARIMU-ikona-GARDENIS