Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Vandens terapija ir pramogos – jūsų namų ar sodybos kieme, terasoje, balkone

Mėgaukitės vandens pramogomis savame kieme lyjant, sningant, saulei šviečiant

Atsipalaiduokite nuo kasdienių rūpesčių, sportuokite ar tiesiog pramogaukite su šeima ar bičiuliais vandenyje niekur neišvykdami - tiesiog savame kieme ar terasoje. 

Vandens terapija namuose tampa vis populiaresnė. Ją suteikiančių įrenginių pasiūla bei paklausa, ypač suintensyvėjusios pandemijos laikotarpiu, ir toliau auga.

Sveikatinimosi ir pramogų mažose grupėse poreikį idealiai patenkina įvairios privačios vandens pramogų mini-zonos: tradiciniai ar masažiniai baseinai, kubilai, sauso ar drėgno garo pirtys, lauko dušai ir kitos panašios aplinkos ilgą laiką dominavusios mūsų namų vidaus patalpose. Klimato kaitos, technologijų vystymosi, visuomenės kultūros bei ekonominių galimybių pokyčių dėka dabar jas vis dažniau pastebime ir mūsų krašto kiemuose, terasose, verandose, balkonuose, pavėsinėse, kiemo nameliuose. 

 

 

Jaccuzzi-in-glass-veranda-Gardenis.eu-in-Iceland

Pav. Sūkurinė vonia "Gardenis" stiklo verandoje (Islandija).
Konstrukcija: stoginė terasai "SOLAR ROOF XS". Stogo danga - 8 mm skaidrus grūdintas stiklas.
Rėminė šoninių slankiojamų stiklo segmentų sistema "ALU-FRAME".

 

Iš tiesų, juk daug įspūdingiau ir maloniau mėgautis vandens srovėmis, purslais, garu ar vėsa komfortiškoje aplinkoje, artimoje natūraliai! Pro stiklo sienas ir lubas galima stebėti atvirą dangų, čia pat ar horizonte - besikeičiančią gamtą. Visa tai dar labiau ramina kūną ir mintis.

Privačių vandens pramogų oazių pasirinkimas ir savybės

Nuo vėjo, lietaus, šalčio, sniego, drėgmės, vabzdžių, triukšmo ir kitų nemalonių atvirosios aplinkos veiksnių patikimai apsaugo skaidrių dangų sienos. Jos gali būti įkomponuotos į stilingas, įvairių formų ir dydžių, tvirtas aliuminio profilių konstrukcijas, kurioms nereikalinga ypatinga priežiūra daugelį metų. Konstrukcija, laikui einant, nesideformuoja, nerūdija, jos nereikia perdažyti.

 

Veranda privati mini SPA zona kieme Gardenis

Pav. Šviesus laisvalaikio statinys privačiame kieme su integruota SPA zona (Kėdainių raj.)

Verandos ar oranžerijos konstrukcijos formą, spalvą, dydį, durų ir langų skaičių, jų vietą bei tipą, sienų ir stogo dangą ir kitus svarbiausius parametrus galite pasirinkti iš plataus mūsų siūlomo kiemo statinių asortimento pagal jūsų individualius poreikius ir situaciją.

 

---------

 

Žemiau - keletas "Gardenis" įmonėje suprojektuotų ir pagamintų statinių, skirtų privačioms vandens terapijos ar pramogų erdvėms, pavyzdžių:

 

Baseino-prie-namo-uzdanga-veranda-gardenis

Pav. Privatus baseinas "Gardenio" verandoje (Kauno raj.).
Konstrukcija - "Solar Roof XS"; stogo danga - saulės kaitrą slopinantis, šviesai laidus kanalinis polikarbonatas (opalo spalvos, 16 mm storio);
sienos - berėmė stiklinimo sistema "ALU-GLASS"

 


Bath-in-orangerie-Ringo-Gardenis-

Pav. Sūkurinė vonia "Ringo" oranžerijoje (Vilniaus raj.).
Konstrukcija - aliuminio (nedažyta); stogo ir sienų danga - skaidrus 4 mm grūdintas stiklas (klijuota apsauginė plėvelė).

 

SPA-zona-terasoje-Gardenis-veranda

Pav. Sūkurinės vonios zona verandoje "Solar Roof XS" namų terasoje (Vokietija).
Konstrukcija - "SOLAR ROOF XS', stogo danga - grūdintas 8 mm storio stiklas; sienos - berėmė slankiojamų segmentų sistema  "ALU-GLASS".

 

Jaccuzzi-veranda-terrace-Gardenis.eu

Pav. Priepirčio-terasos namelio fasadinė sienelė (Estija).
Konstrukcija: rėminė slankiojamų segmentų sistema  "ALU-FRAME".

 

 

Jei susidomėjote ir norėtumėte įsigyti kurį iš iliustracijose matomų ar panašų statinį/konstrukciją savo kiemui, kviečiame susipažinti su mūsų verandų, stoginių, oranžerijų, šiltnamių asortimentu: https://gardenis.eu/produktai/.

Kiekvienas mūsų statinys - įvairafunkcis; jo paskirtį ir naudą nustatykite jūs patys.

 

Kiemo baseino jacuzzi uzdanga Gardenis

Pav. Kiemo baseino uždanga. 
Konstrukcija: rėminė slankiojamų sienų segmentų sistema  "ALU-FRAME".

 

 

Jei reikia išsamesnės informacijos, patarimų ar kainos pasiūlymo, susisiekime ( Kontaktai ).

 

 

Patarimai Gardenis