Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Klasikinės konstrukcijos stoginėms terasai “SOLAR ROOF Classic” nuolaida -10%

Dabar - geras laikas įsigyti aliuminio konstrukcijos stoginę terasai ypač patrauklia kaina!

 

Rugsėjo - spalio mėn. skelbiame nuolaidą mūsų klasikinėms "SOLAR ROOF Classic" modelio stoginėms su 16 mm kanalinio polikarbonato (skaidraus, rusvo ar opalo spalvos) danga. 

 

Stoginių savybės:

 

- Konstrukcija - aliuminė. Tvirta, iš uždarojo tipo aliuminio profilių.

- Konstrukcijos spalva - tamsiai pilka / antracito (RAL7016) arba tamsiai ruda (RAL8019). 

- Lietaus vandens surinkimo latakas ir lietvamzdis - integruoti į konstrukciją (nematomi). Surenkamą lietaus vandenį galite nuvesti į bendrąją kiemo lietaus nuotekų sistemą ar rinkti į vandens talpą laistymui.

- Priekinės atramos - 110 x 110 mm. 

- Stoginės sienas galėsite bet kada / vėliau įsistiklinti, t.y. įsirengti slankiojamų ar fiksuotų stiklo segmentų sienas - verandą (žr. daugiau apie rėminę ALU - FRAME ir berėmę ALU-GLASS stiklinimo sistemas - čia )

 

Solar-Roof-Classic-stogine-istiklinta-Gardenis-akcija

Pav. Stoginė terasai SOLAR ROOF Classic (RAL8019 spalva) įstiklinta berėme 10 mm storio grūdinto stiklo segmentais (ALU-GLASS sistema).

 

 
- Stogines projektuojame pagal individualius užsakymus, gaminame, teikiame atvežimo-montavimo paslaugas visoje Lietuvoje.

- Konstrukcijos žaliavos ir stoginės gamybos procesas - sertifikuoti ES kokybės standartu CE -1090-3. Teikiamos ilgalaikės konstrukcijos ir montavimo paslaugų garantijos.

 

 

Šiuo metu užsakymo įvykdymo terminas - ±4 savaitės.

 

 

Susidomėjote? Susisiekime (KONTAKTAI)

Atsiųskite mums preliminarius jūsų pageidaujamos stoginės matmenis (plotį x gylį); taip pat prisekite esamos situacijos (terasos ir tos pusės namo fasado) nuotrauką.
Įvertinsime jūsų poreikius ir mūsų galimybes jums suprojektuoti ir pagaminti (ar ir sumontuoti) stoginę. Pateiksime preliminarią sąmatą.

 

 

Daugiau-akciju-GARDENIS