Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Klientų (Airija) atsiliepimas apie bendradarbiavimą su “Gardenio” komanda

 

Gera girdėti gerus atsiliepimus. Iš tolimų klientų - ypatingai


Neseniai sulaukėme Airijoje gyvenančių klientų, prieš porą metų įsigijusių stoginę SOLAR ROOF, o praėjusiais metais - ir terasos stiklinimo sistemą ALU-FRAME, laiško:

"Laba diena, 

Noriu pasidalinti saulute, kuria taip smagu mėgautis sėdint verandoje. Ačiū "Gardenis" :) Planas buvo pradžioje - tik stoginė, bet po metų atsirado stumdomos sienos. Ir nebuvo jokių netikslumų, dėl to, kad "Gardenio" komanda dirba kaip laikrodukas. Aptarnavimu džiaugiamės, labai greitai atsakydavo į žinutes, supakavo, atsiuntė ir turim terasą, kuri yra mėgstamiausias poilsio kampelis. Tikrai rekomenduojame "Gardenis", kas galvoja apie terasos pasistatymą.

Tas mūsų projektas užsitęsė, vyras daug dirba darbe, tai prie verandos tik rasdamas laiko vienas pats krapštėsi, nei kas palaikė, nei kas plaktuką padavė, pats vienas susikonstravo.

Šiuo metu verandoj smagiausia. Ir sofą pasistatėm; vasaros metu galima bus ir svečius apnakvydint. Dar turim irgi tokį pasienį neišnaudotą, galvojam gal kokį šiltnamį nedidelį pasistatyt; mačiau, irgi darot pagal sieną.

 
Pav. Klientų įsirengta "Gardenio" suprojektuota ir pagaminta stoginė terasai "Solar Roof" ir terasos stiklinimo sistema ALU-FRAME. Foto: Daiva (Airija).
 
Beje, ne tik mes neišeinam iš šio kambario, bet ir daržovėms jis labai patinka. Pasisodinau su mintim, kad, paaugus, išnešiu į lauką, bet jiems čia taip tiko, išaugo, ir turim puikų rezultatatą, jau pomidoriukus valgom :) "
 
Daiva
 
Veranda pomidorai Gardenis Airija b
  Pav. Pomidorai - ir verandoje. Foto: Daiva
 

"Gardenis" aliuminio konstrukcijos stoginės, verandos, šiltnamiai, kiemo nameliai ir kiti gaminiai projektuojami bei gaminami ir pagal individualius klientų Lietuvoje ir užsienyje užsakymus.Jei norėtumėte užsisakyti šį statinį ir jūs, atsiųskite savo preliminarų pageidavimą info@gardenis.eu .
 
 
Daugiau naujienu Gardenis