Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Jūsų nuomonė apie Gardenis gaminius, 2018 m.

Klientų nuomonės apklausos apie "UAB "Gardenis" gaminius rezultatai

Klientų pasitenkinimas įsigytu produktu ir bendruoju informavimo-įsigijimo-naudojimo procesu - pagrindinis mūsų įmonės veiklos uždavinys. Ar / kaip mus pavyksta jo siekti, atskleidžia klientų ir darbuotojų atsiliepimai ir įvertinimai. Atsakingai registruojame, analizuojame ir, prireikus, operatyviai sprendžiame kiekvieną kliento ir darbuotojo pateiktą pastabą ar pasiūlymą. Labai vertiname bet kokį jūsų atsiliepimą apie mūsų darbą ir / ar gaminį.

Praėjusių metų pabaigoje atlikome 2018-aisiais metais "Gardenis" gaminius įsigijusių klientų nuomonės elektroninę (anoniminę) apklausą. Prašėme jūsų atsakyti į 10 atvirojo ir uždarojo tipo klausimų, susijusių su gaminio pasirinkimo-užsisakymo-naudojimo veiklomis.

Dėkojame visiems, išreiškusiems savo nuomonę. Labai vertiname šios apklausos rezultatus. Jūsų  išsakyti įspūdžiai, pasiūlymai ir pastabos - svarbiausios gairės mūsų veiklos kokybei stiprinti.

 

Gardenis klientu nuomones apklausa vertinimas

Gardenis klientu nuomones apklausa vertinimas