Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Kokybė

   Gardenis ISO CE kokybe

 

Gardenis ikona  Tvirta, stabili konstrukcija

UAB „Gardenis“ statiniai gaminami iš uždarojo tipo vientisųjų aliuminio profilių, todėl statiniai ypač tvirti ir stabilūs. Aliuminis – lengvas, bet tvirtas, patvarus, nuo atmosferos poveikio savo esminių savybių nekeičiantis metalas. Jis nekeičia formos, spalvos, jo nereikia dengti specialiomis apsauginėmis medžiagomis. Aliuminis – perdirbama žaliava.

“Gardenio” statinių aliuminio profiliai sukurti įmonės inžinierių-projektuotojų, išlieti aukščiausius gamybos kokybės standartus taikančiose Europos Sąjungos aliuminio liejyklose pagal specialų mūsų įmonės užsakymą. 

Statiniams surinkti naudojama tik nerūdijančio plieno ar aliuminio furnitūra: veržlės, varžtai, rankenėlės, dekoro detalės, kt. 

Į mūsų šiltnamių ir stoginių konstrukcijas yra integruoti lietaus vandens surinkimo latakai, lietvamzdžiai.

Gardenis ikona  Konstrukcijos spalva

Mūsų statinių konstrukcijos dažomos tik milteliniu būdu, pagal specialią aliuminio dažymo technologiją ir tik sertifikuotose, pagal aukščiausius tarptautinius kokybės (GSB ir Qualicoat) standartus veikiančiose, įmonėse.  Šia technologija nudažytas aliuminis, net ir esant agresyviam aplinkos poveikiui (pav. pajūrio zonoje), ilgam išlaiko savo kokybines ir estetines savybes.

qualicoat

Mūsų šiltnamių rėmo spalva – natūrali aliuminio (standartinis pasiūlymas) arba bet kuri spalva iš RAL spalvyno (taikomas papildomas mokestis).

Mūsų stoginių rėmo spalva: standartinės spalvos – pilka antracito (RAL 7016), ruda (RAL 8019), balta (RAL 9016) arba bet kuri iš RAL spalvyno (taikomas papildomas mokestis).

7016-antracite

8019-ruda

ral

 

Siūlome standartinį (lygaus paviršiaus)  ir struktūrinį (smulkiai grūdėto paviršiaus) dažymo būdą.

standartinis-dazymas

strukturinis-dazymas

 

Gardenis ikona  Statinių dangos

Šiltnamiai, oranžerijos dengiami stiklo ar kanalinio polikarbonato danga, ji prie rėmo tvirtai prispaudžiama specialiomis tam skirtomis gumomis. Jums pageidaujant, galime derinti abi dangas: pav., polikarbonatu dengti šiltnamio stogą, sienas – stiklu; tris sieneles stiklu – vieną polikarbonatu, ir kt.

Kanalinio polikarbonato dangas įsigyjame iš žymiausių Europos gamintojų, stiklą – Lietuvos stiklo gamybos įmonėse. Mūsų statinių dangų storis – didesnis, nei daugelio panašių produktų rinkoje. Storesnė polikarbonato lakštų danga užtikrina didesnį viso statinio stabilumą, geresnes izoliacines savybes, ilgaamžiškumą.

stiklas-4-mm-skaidrus

4 mm saugus grūdintas stiklas – skaidrus

stiklas-4-mm-grudetas

 4 mm stiklas – grūdėtas

 
10-mm-polikarbonatas-skaidrus

 10 mm kanalinis polikarbonatas – skaidrus
 
  

 

Stoginės SOLAR ROOF  dengiamos saugaus grūdinto 8 mm storio stiklo (skaidraus, tonuoto) arba 16 mm storio 6 kamerų kanalinio polikarbonato (skaidraus, opalinio ar bronzinio) danga. 

Polikarbonato išorinė pusė yra apsaugota nuo UV spindulių. Tam, kad polikarbonato kanaluose nesiveistų mikroorganizmai ir nesikauptų nešvarumai, plokščių galų angoms uždaryti naudojame tik specialias orui pralaidžias drenažines juosteles bei specialius aliuminio profilius. Polikarbonato dangai suteikiama 10 metų garantija nuo UV spindulių poveikio.

Grūdintas stiklas – skaidrus, tvirtas, net penkis kartus atsparesnis smūgiams už paprastą stiklą. Sudužęs krenta ne šukėmis, o subyra į smulkias ir ne tokias pavojingas frakcijas. Pageidaujant, galime dėti grūdintą laminuotą stiklo dangą.

roof-poly-1

16 mm storio kanalinis polikarbonatas – skaidrus

roof-poly-3

16 mm storio kanalinis polikarbonatas – rudas (bronza)

roof-poly-2

16 mm storio kanalinis polikarbonatas – baltas (opalas)

glass-1

8 mm saugus grūdintas stiklas – skaidrus

glass-2

8 mm saugus grūdintas stiklas – tonuotas (pilkas)

laminated-bronze-croped

8 mm saugus grūdintas stiklas – tonuotas (rusvas)

Dangos tvirtinimas

Mūsų šiltnamių danga tvirtinama specialiomis guminėmis juostomis. Jos gaminamos ES šalių įmonėse pagal specialų UAB „Gardenis“ užsakymą. Guminės juostos leidžia saugiai pritvirtinti dangą prie statinio rėmo ir, prireikus, lengvai pakeisti stiklo ar polikarbonato lapą. Guminės tvirtinimo juostos yra ypač atsparios aplinkos poveikiui – joms suteikiama 15 metų garantija. 

Stoginių danga tvirtinama tam sukurtomis specialiomis gumos arba aliuminio juostomis.