Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Lauko klasės, auditorijos, pavėsinės

Perkelkime darbo, ugdymo ar pramogų veiklas į kiemą, aikštelę ar terasą, net jei lauke vėsu ar šalta

Viešojo sektoriaus įstaigas, verslo ar nevyriausybines organizacijas kviečiame dar plačiau panaudoti savo lauko erdves (kiemą, balkono terasą, aikštelę ar sodą). Įkurkite jose funkcionalius ir stilingus įmonėje "Gardenis" sukurtus ir pagamintus lauko statinius. Skaidri saugaus grūdinto stiklo danga ir tvirta, stabili aliuminio profilių konstrukcija apsaugos nuo nemalonių gamtos sąlygų, tuo pačiu leis susikurti jaukių patalpų atmosferą. Galite rinktis jums reikalingą staitinio dydį, formą ir spalvą. 

Vaikų darželio lauko klasė, universiteto auditorija - lauke, bet kokiu oru!

"Nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga" - sako žinomas posakis. Pritariame jam 100 %, ir siūlome ikimokyklinio, pradinio, pagrindinio ugdymo ir netgi aukštojo mokslo įstaigoms savo įprastas veiklas ir užsiėmimus dažniau perkelti į lauką - į skaidrius, erdvius ir daugiafunkcius statinius. Juk dar smagiau (o šiuo laikotarpiu - ir saugiau) mokytis, žaisti, linksmintis, bendrauti ir kurti lauke, net ir lietui pliaupiant ar snaigėms krentant!

Tam ypač tinka mūsų oranžerijų/šiltnamių TETRA, TETRA Extra, MAGNA, OVALIA konstrukcijos. Taip pat galime pasiūlyti atvirą stoginę ar uždarą - verandą.

O jei norisi įstaigos kieme ar terasoje įkurti savą botanikos kampelį, biologijos laboratoriją, ar net visą oranžeriją, rekomenduotume rinktis jums reikiamo dydžio ir formos šiltnamį (populiariausi šios paskirties modeliai - VENTUS, MAGNA).

Susidomėjote? Kviečiame kreiptis į mus (žr. kontaktai). Patarsime, padėsime nuspręsti, kokių techninių ir estetinių savybių statinys labiausiai tiktų jūsų organizacijos kieme, aikštelėje ar terasoje.

 

UAB "Gardenis" įrengtų lauko klasių bei auditorijų pavyzdžiai:


 Pav. Vilniaus llopšelio-darželio "Vilkpėdė" lauko klasė (oranžerija TETRA Extra).

 

Siltnamis lauko klasee vaiku darzelio kieme Kulverstukas Gardenis
Pav. Kelmės lopšelio-darželio "Kūlverstukas" lauko klasė (oranžerija OVALIA).

Lauko klase darzeliui Gluosnis Gardenis

Pav. Baigiama įrengti dar viena lauko klasė (modelis TETRA Extra). Šįkart - Vilniaus m. lopšeliui-darželiui "Gluosnis". 


Pav. VDA Dizaino katedros balkone-terasoje įrengėme šiltnamį-auditoriją (modelis - MAGNA).

 

Pav. Sandane savivaldybės (Norvegija) vaikų darželio "Nygård barnehage" kieme - "Gardenis" šiltnamis (modelis VENTUS).

 

Daugiau naujienu Gardenis