Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Nauja HoReCa sektoriaus tendencija – šiltnamiai-svetainės: kviečiame aplankyti

Pakvieskite svečius pusryčių, pietų, vakarienės ar taurei kokteilio į svetainę kieme, sode, miške, sodyboje

 

Norėtumėte maloniai nustebinti jūsų viešbučio, kavinės ar sodybos svečius? Pakvieskite į kiemo ar terasos svetainę skaidriomis sienomis, už kurių - natūralios gamtos ir žmonių kuriami įspūdingi paveikslai-vaizdai.

Svečiai stebės juos čia pat, už atvirų svetainės sienų ir lubų. Unikalius, nuolat besikeičiančius, Girdės raminančius gamtos garsus, mėgausis jūsų vaišių ir gamtos aromatais. 

 

Šiltnamiai-svetainės - sparčiai populiarėjanti pasaulinė tendencija

Vis dažniau juos sutinkame ir didžiųjų pasaulio megapolių centruose, ir nuo jų šimtus kilometrų nutolusių kaimelių svečių namuose.

Jei šiaurės pusrutulyje stiklo šiltnamiai teikia apsaugą nuo vėsos, lietaus, vėjo, juose įrengiami specialūs šildytuvai, tai šiltuose kraštuose (pav., JAE) šiltnamiuose-kavinėse įrengiamos vėsinimo, drėkinimo sistemos. Šiuolaikinės technologijos padeda statinio viduje sukurti svečiams ir jų vaišėms palankų mikroklimatą, kuriame malonu pusryčiauti, skanauti gurmaniškų patiekalų, šnekučiuotis su bičiuliais, ar tiesiog ilsėtis stebint medžius, gėlynus, miesto judesį ar užmiesčio ramumą.

 

 


Pav. Šiltnamiai - svetainės "Ventus". (Foto: www.strausuferma.com , Latvija)
Ruduo kaimo sodybos terasos kavinėje.

Nuotraukoje:
šiltnamiai "Ventus": 309 x 530 x 201 cm, juodos spalvos rėmas, grūdintas stiklas.

 

VENTUS-on-Wall-greenhouse-siltnamis-vaxthus-siltumnica-kasvuhoone-Ieva

Pav. Vakaro atmosfera stiklo svetainėje - magiška. (Foto: Ieva_Zorgevica, Latvija).
Rekomenduojame sodo svetainėse įsirengti židinį ar krosnelę, vėsesnį vakarą jos svečiams skleisiančią natūralią šilumą, židinio kvapą, malkų spragsėjimą.

Nuotraukoje:
šiltnamis VENTUS ant sienelės: 309 x 457 x 211 cm, tamsiai pilkos spalvos rėmas, grūdinto stiklo sienos, dvigubos slankiojamos durys 

 

Baras KAMERINIS siltnamis Gardenis

Pav. Populiarusis Kauno kokteilių baras "Kamerinis". (Foto: Gardenis UAB)
Nuotraukoje:
šiltnamis JUNA: 383 x 752 x 211/201 cm, nedažyto aliuminio rėmu, grūdinto stiklo sienelėmis.

 

MAGNA siltnamis

Pav. Gurmanų mylimų "Vyno, skonių ir draugų namų "ToLi nuo klasikos" šiltnamis-kavinė-svetainė Klaipėdoje. (Foto: Gardenis UAB)

Nuotraukoje:
Šiltnamis ant sienelės MAGNA: 457 x 972 x 203 cm, pamato sienelės H-43 cm. 

 

 

Netrukus pasidalinsime naujų iš mūsų gamyklos iškeliavusių šiltnamių-svetainių nuotraukomis ir jų šeimininkų bei svečių patirtimis. Sekite mūsų naujienas!

 

 

Daugiau naujienu Gardenis