Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Mini-SPA savame kieme vizija: įgyvendiname drąsias jūsų svajones

Jūsų drąsios idėjos mums - nauji iššūkiai, įdomūs projektai ir stebinantys rezultatai

Gavome kliento el.žinutę su prisegta ranka nubraižyta įsivaizduojamo statinio formos schema bei pageidavimu: "Reikalinga aliuminio karkaso konstrukcija su stogo polikarbonato 16 mm danga, ~30 kv.m. Nugarėlę pasidarysiu aš pats". Kartu nurodyti ir pageidaujami sienų stiklų segmentų matmenys, jų tipas.

Įvertinę pageidaujamo statinio dydį, formą, medžiagas ir mūsų aliuminio-stiklo/polikarbonato konstrukcijų savybes bei technines galimybes, mūsų pardavimų-projektavimo-gamybos-montavimo specialistų grupė klientui išsamų projektinį-komercinį pasiūlymą. Užsakovui jį įpatvirtinus, po keleto mėnesių projektas virto realybe. 

Netrukus kieme įsikurs privati nuo vėjo, vėsos ir lietaus sauganti šeimos laisvalaikio erdvė su mini-SPA, poilsio, bendravimo zonomis, atskirta san. mazgo patalpa. Statinys įspūdingai atrodo ir vakare, įjungus statinio vidaus bei kiemo apšvietimą. 

Džiaugiamės gražiais kliento p. Rolando atsiliepimais apie bendro mūsų darbo rezultatą. Esame dėkingi jam už pasitikėjimą, kvietimą ir paskatinimą kartu sukurti naują - šiuolaikišką, stilingą, funkcionalų, su aplinkos stilistika derantį ir šeimininkų gyvenimo būdą papildantį kiemo statinį. 

 

Turite ir jūs svajonę - aiškią kiemo statinio viziją, kurią galėtume kartu įgyvendinti? Pasidalinkite ja su mumis. Jei jūsų svajonė atitiks mūsų galimybes - būtinai padėsime ją paversti realia.

 

Daugiau naujienu Gardenis