Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Pasidalinkite įspūdžiais apie įsigytą “Gardenio” gaminį

"GARDENIS" - Jūsų sode, kieme, terasoje

Dar vieneri intensyvaus bendradarbiavimo su klientais iš įvairiausių Lietuvos kampelių metai baigiasi, tad mes norime tarti AČIŪ visiems, šiemet savo sodams ir kiemams pasirinkusiems mūsų statinius. Tikimės, kad "Gardenio" šiltnamiai, stoginės ar verandos džiugina kasdien pravėrus namų duris.

Kiekvienas jūsų užsakymas - unikalus ir mums labai svarbus, todėl nuoširdžiai rūpi, ar įsigytas statinys atliepė jūsų lūkesčius, kaip jis atrodo jūsų sode, kaip jį naudojate, kaip įsirengėte, ar tinka, ar patinka.

Lankydamiesi jūsų namuose ar sulaukę iliustruotų el.atsiliepimų nuolat stebimės jūsų kūrybingumu, grožio, stiliaus ir jaukumo pojūčiu. Bet norisi pamatyti ir pasidžiaugti naujais, dar nematytais bendrais mūsų-jūsų sodo, kiemo, terasos kūriniais.

Todėl būtume jums dėkingi, jei pasidalintumėte "Gardenio" statinio, įsikūrusio jūsų kieme, iliustracijomis bei trumpu atsiliepimu, įvertinimu, pastabomis ar pasiūlymais.

Prašytume jūsų atsiliepimus atsiųsti el.paštu, adresu: info@gardenis.lt 

Mielai jais pasidalinsime su kolegomis, dalyvavusiais jūsų užsakymo valdymo, projektavimo, gamybos ir montavimo procese, bei šios el.svetainės skaitytojais.