Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Šiltnamių sezonas prasidėjo – užsisakykite jau dabar

Įsigykite šiltnamį dabar ir laiku pradėkite auginimo sezoną!

Pavasaris, o kartu ir naujasis mūsų aktyvios veiklos sode metas - jau čia pat. Metas pagalvoti, ne tik ką, bet ir kur auginsite. Kai kurie iš jūsų apie tai jau pagalvojo, užsisakė, įsigijo, dar žiemą pasistatė ir dabar ramūs laukia ankstyvosios pavasario saulės.

Visą gruodį, net ir sniegui žemę uždengus, mūsų montuotojų komanda įgyvendino jūsų užsakymus. Sausį pailsėjome, ir jau vėl gaminame statinių konstrukcijų ruošinius, deriname vidinius gamybos valdymo procesus, ruošiamės naujiems susitikimams visoje Lietuvoje su jumis. 

 

Jei ir jūs ketinate šį pavasarį įsigyti UAB "Gardenis" šiltnamį, stoginę, pavėsinę ar verandą, rekomenduojame sprendimo ilgam neatidėlioti, ypatingai dėl šiltnamių. Ankstesnių metų patirtis rodo, kad per trumpą - vos dviejų mėnesių - laikotarpį visus šiltnamių užsakymus įvykdyti - sudėtinga. Šiltnamio, ypatingai dažyta pasirinkta spalva, gamyba gali užtrukti ir keletą savaičių. Montavimo darbų planas taip pat sparčiai pildosi. Tarkimės, konsultuokimės jau dabar. Vasaris - jau įpusėjo. Jei pavasaris bus ankstyvas, anksčiau išsirinktą statinį turėsite ir savo sode.

 

Visa naujausia ir aktuali informacija apie mūsų gaminių - šiltnamių, oranžerijų, pavėsinių, verandų, stoginių, kt. - savybes pateikiama el.svetainės polapyje "Produktai"


  DELFI.lt straipsnyje "Šiltnamių rinkoje naujos mados: ..." - a
pie šiltnamių rinkos tendencijas ir besikeičiančius pirkėjų poreikius.

 

Laikas užsisakyti šiltnamį