Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Dar daugiau pasirinkimo: sodo kambarys – oranžerija – šiltnamis “T-Room”


Mūsų gaminių grupę papildė "T-Room" - iškirtinės formos oranžerija-šiltnamis-sodo kambarys


Praėjusį pavasarį klientė, įsigijusi stoginę terasai SOLAR ROOF, pasidalijo kita savo svajone: "Ir aš nepaleidžiu šiltnamio iš galvos. Kada irgi planuose turiu. Aš noriu šiltamio T formos su didžiuliu valgomojo stalu ir grindiniu".

Jūsų svajonės - užduotis mums.

Nuo šiol kviečiame įsigyti išties išskirtinės formos, erdvų ir  stilingą sodo statinį - skaidrų sodo kambarį su prieangiu "T-Room". 

Tai "T" raidės formos statinys, kurį sudaro dvi tarpusavyje besijungiančios erdvės: viena - pagrindinė - didesnė, ilgesnė ir platesnė, kita - lyg pirmosios prieangis. Aukštos statinio sienos bei lubos sukuria jausmą, lyg iš tiesų būtum erdvioje patalpoje. 

"T-Room" - daugiafunkcis statinys

 

Garden-room-stiklo-siltnamis-oranzerija-stikla-siltumnica-GardenisNeabejojame, kad savame sodo kambaryje norėsis būti kuo dažniau, kuo ilgiau: ilsėtis, kurti, bendrauti, dirbti, ragauti, auginti, stebėti, skaityti, mokytis, migdyti mažylius, net snausti popiečio miego.
"T-Room" statinyje tiesiog norisi gyventi. Nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro.

Sukūrę tinkamą vidaus mikroklimatą, įrengę patogų ir stilingą interjerą, užpildę mėgiamais augalais, įvedę apšvietimą, šilumos šaltinį, gal net vandentiekį - pasijausite lyg būtumėte šviesiame kambaryje, tik nebe namuose, o atvirame ore - savo kieme, sode ar sodyboje. Tai lyg atviras, šviesus ir komfortiškas mini vasarnamis, kurio vidaus interjerą kurkite jūs patys, o užburiančiais aplinkos vaizdais pasirūpins gamta.

Arba pakvieskite savo baro ar kavinės lankytojus į kiemo "salioną" - tikrai neliks abejingų jo unikaliai išvaizdai, vidaus erdvei ir patogumui!

Net kai lauke bus vėsu, vėjuota, apsiniaukę, pliaups lietus - būkite saugioje ir komfortiškoje aplinkoje sode, kieme, lauke; būkite greta gamtos!

 

Patarimai: kaip įsirengti "T-Room"

Jei tradicinės formos stiklo šiltnamiuose daugiausia erdvės skiriama daržovių (pomidorų, agurkų, paprikų, baklažanų, salotų ir pan.) daigams ir jų vešliems augalams, "T-Room" sodo kambaryje erdvės ir augalams, ir kitoms jūsų veikloms - dar daugiau.

Šie skaidrūs statiniai labai panašūs savo funkcija į sodo namelius ar pavėsines, tik čia daugiau šviesos, todėl dar palankesnės sąlygos augalams augti. Ne tik tradicinėms ar egzotinėms daržovėms, bet ir gėlėms, uogoms, vaisiams, prieskoniams, net vynuogėms. Kai kuriuos augalus galima palikti čia ir žiemoti. 

Numatę būsimas savo sodo kambario paskirtis, dar prieš statydami "T-Room" konstrukciją, įvertinkite jo būsimų grindų, apšvietimo, ventiliacijos, šilumos šaltinio, interneto ryšio, net vandentiekio įsirengimo poreikius, galimybes bei sąlygas. Pasikonsultuokite su statinio pardavėjais, pasvajokite, pasisemkite idėjų internete, pasitarkite su šeima.

 

T Room sodo kambario irengimas Bijunai prei namo foto

Pav. Sodo kambario interjero įrengimo pavyzdžiai.
Foto: "Bijūnai prie namo"


Kokio dydžio "T-Room" pasirinkti?

Atsakymas priklausys nuo jūsų vizijos (ką, kada, keliese jame veiksite), turimos erdvės kieme, skiriamo biudžeto dydžio.

Pav. Sodo kambario-šiltnamio-oranžerijos "T-Room" modelis
(3,09 x 6,04 x 1,58/3,09 m, šoninės sienelės H-2,01 m)

Siūlome net 6 standartinių dydžių sodo kambarius "T-Room" (žr. žemaiu kainoraštį).

Kiekvieną standartinių matmenų (pločio x aukščio) statinį galite rinktis dar papildomai +10 cm aukštesne sienele. Bus dar aukštesnės lubos, daugiau erdvės viduje.

Siūlome pasirinkti norimą durų tipą, jų skaičių ir vietą: vienerias ar dvigubas, slankiojamas ar varstomas, bet kurioje/-se sienose. 

Visus mūsų įmonėje gaminamus šiltnamius, taip pat ir šį, galima statyti tiesiai ant sklypo žemės/pievos, trinkelių ar terasos, arba ant iš anksto paruošto betono ar mūro pamato-sienelės (rekomenduojama - H-43 arba H-83 cm aukščio). Išsamiau apie tai skaitykite čia.

 

"T-Room" kaina:

Žemiau nurodytos standartinės sudėties sodo kambario - oranžerijos - šiltnamio "T-Room" kainos su grūdinto stiklo arba polikarbonato danga; papildomai nurodyta konstrukcijos dažymo pasirinkta RAL spalva kaina. 

 

 

t-shape room prices

(Kainos nurodytos su 21% PVM)

 

Standartinį šiltnamio-sodo kambario-oranžerijos "T-Room" rinkinį sudaro:
- konstrukcijos profiliai (nedažyto aliuminio),
- integruoti lietaus vandens ir kondensato surinkimo latakai,
- integruotas aliuminio pagrindas-pamatas,
- danga (4 mm grūdintas stiklas ar 10 mm polikarbonatas),
- dangos tivirtinimo EPDM juostos,
- tvirtinimo elementai (nerūd. plieno), furnitūra,
- lietvamzdžiai,
- vienerios slankiojamos durys,
- langai (jų skaičius nurodytas kainos lentelėje),
- išsami surinkimo instrukcija (EN, RU, SK, LT, LV, EE kalbomis).

Papildomai galite užsisakyti įvairių priedų (automatinių lango sklendžių, lentynėlių, laikiklių, stogo dekoraciją, kt. - žr. meniu punktą Šiltnamių priedai) bei statinio atvežimo/surinkimo paslaugą.

 

T-Room-oranzerija-sodo-kambarys-oranzerija-Gardenis

Pav. Oranžerija - sodo kambarys "T-Room" vasaros vakarą (3,09 x 6,04 x 1,58/3,09 m, šoninės sienelės H-2,01 m)

Kaip užsisakyti:

Jei pageidaujate išsamesnės informacijos, patarimų, ar norėtumėte užsisakyti patikusį "T-Room" modelio statinį, prašome kreiptis - KONTAKTAI.

 

T-Room greenhouse siltnamis T-formos ant sieneles Gardenis

Pav. "T-Room" modelio šiltnamis ant mūro (H-43 cm) sienelės.
Aliuminio (nedažyta) konstrukcija, grūdinto stiklo danga, dvigubos varstomos durys, stogo dekoracija.
Foto: UAB "Gardenis"

 

 

Daugiau naujienu Gardenis