Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Dar daugiau pasirinkimo: sodo kambarys – oranžerija – šiltnamis “T-Room”


Mūsų gaminių grupę papildė "T-Room" - iškirtinės formos šiltnamis-oranžerija-sodo kambarys

 

Praėjusį pavasarį klientė, įsigijusi stoginę terasai SOLAR ROOF, dalijosi kita savo svajone: "Ir aš nepaleidžiu šiltnamio iš galvos. Kada irgi planuose turiu. Aš noriu šiltamio T formos su didžiuliu valgomojo stalu ir grindiniu".

 

Jūsų svajonės - užduotis mums. Nuo šio pavasario kviečiame įsigyti išskirtinės formos, erdvės ir stiliaus sodo statinį - šviesų sodo kambarį su prieangiu "T-Room". 

Tai "T" raidės formos statinys, kurį sudaro dvi tarpusavyje besijungiančios erdvės: viena - pagrindinė - didesnė, ilgesnė ir platesnė, kita - lyg pirmosios prieangis. 

 

Pav. Sodo kambario-šiltnamio-oranžerijos "T-Room" modelis
(3,09 x 6,04 x 1,58/3,09 m, šoninės sienelės H-2,01 m)

 

"T-Room" - daugiafunkcis statinys

Sukūrę tinkamą mikroklimatą, įrengę patogų ir stilingą interjerą, užpildę mėgiamais augalais, įvedę apšvietimą, gal net ir vandenį - pasijausite lyg būtumėte šviesiame kambaryje, tik nebe namuose, o atvirame ore - savo kieme, sode ar sodyboje. Tai lyg mini vasarnamis, kurio mikroklimatas ypatingai palankus augalams.

Neabejojame, kad sodo kambaryje norėsis kuo dažniau būti: ilsėtis, kurti, bendrauti, dirbti, ragauti, auginti, stebėti, skaityti, ... Nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro. 

Arba pakvieskite savo baro ar kavinės lankytojus į kiemo "salioną" - tikrai neliks abejingų jo unikaliai išvaizdai.

Net kai lauke bus vėsu, vėjuota, apsiniaukę, pliaups lietus - būkite sode, kieme, lauke; būkite visai greta gamtos!

Patarimai: kaip įsirengti "T-Room"

Jei tradicinės formos stiklo šiltnamiuose daugiausia erdvės skiriama daržovių (pomidorų, agurkų, paprikų, baklažanų, salotų ir pan.) daigams ir jų vešliems augalams, "T-Room" sodo kambaryje erdvės ir augalams, ir kitoms jūsų veikloms - dar daugiau.

Šie skaidrūs statiniai labai panašūs savo funkcioja į sodo namelius ar pavėsines, tik čia daugiau šviesos, todėl dar palankesnės sąlygos įvairiausiems augalams augti. Ne tik tradicinėms ar egzotinėms daržovėms, bet ir gėlėms, uogoms, vaisiams, prieskoniams, net vynuogėms. Kai kuriuos augalus galima palikti čia ir žiemoti. Kitus gi žiemai reikia pernešti į šiltesnę patalpą iki pasitrauks šalnos.

Numatę būsimas savo sodo kambario paskirtis, dar prieš statydami "T-Room" konstrukciją, įvertinkite jo būsimų grindų, apšvietimo, ventiliacijos, šilumos šaltinio, net vandentiekio įsirengimo poreikius, galimybes bei sąlygas. Pasikonsultuokite su statinio pardavėjais, pasvajokite, pasisemkite idėjų internete, pasitarkite su šeima.

 

T Room sodo kambario irengimas Bijunai prei namo foto

Pav. Sodo kambario interjero įrengimo pavyzdžiai.
Foto: "Bijūnai prie namo"


Kokio dydžio "T-Room" pasirinkti?

Atsakymas priklausys nuo jūsų vizijos, poreikių, turimos erdvės kieme, skiriamo biudžeto dydžio.

 

Siūlome net 6 standartinių dydžių sodo kambarius "T-Room". Kiekvieną standartinių matmenų (pločio x aukščio) statinį galite rinktis + 10 cm aukštesne sienele. Bus dar aukštesnės lubos, daugiau erdvės ir komforto viduje.

Visus mūsų įmonėje gaminamus šiltnamius, taip pat ir šį, galima statyti tiesiai ant sklypo žemės/pievos, trinkelių ar terasos, arba ant iš anksto paruošto betono ar mūro pamato-sienelės (rekomenduojama - H-43 arba H-83 cm aukščio). Išsamiau apie tai skaitykite čia.

Standartinės komplektacijos "T-Room" savybės:

- Dydis - žr. lentelę (6 standartinių dydžių*)
- Tvirta, stabili, uždarojo tipo vientisų aliuminio profilių konstrukcija (natūralaus nedažyto aliuminio arba RAL spalvos*)
- 4 mm grūdinto stiklo arba/ir 10 mm polikarbonato danga
- Sienelių aukštis H-2,01 m*
- Vienerios slankiojamos durys*
- Stoglangiai*
- Integruotas aliuminio pagrindas-pamatas
- Integruoti lietvamzdžiai, lietaus vandens ir kondensato surinkimo latakai (4 vnt.)
- Nerūd. plieno furnitūra

 *- galimi pasirinkimai.

 

"T-Room" kaina:

Žemiau nurodytos standartinės komplektacijos sodo kambario - oranžerijos - šiltnamio "T-Room" kainos su grūdinto stiklo arba polikarbonato danga; papildomai nurodyta konstrukcijos dažymo pasirinkta RAL spalva kaina. 

 

t-shape room prices

(Kainos nurodytos su 21% PVM)

 

Kaip užsisakyti:

Jei pageidaujate išsamesnės informacijos, patarimų, ar norėtumėte užsisakyti patikusį "T-Room" modelio statinį, prašome kreiptis - KONTAKTAI.

 

T-Room greenhouse siltnamis T-formos ant sieneles Gardenis

Pav. "T-Room" ant mūro (H-43 cm) sienelės.
Aliuminio (nedažyta) konstrukcija, grūdinto stiklo danga, dvigubos varstomos durys, stogo dekoracija.
Foto: UAB "Gardenis"

 

 

Daugiau naujienu Gardenis