Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Meninės teatro išraiškos priemonė – stiklinis šiltnamis “VENTUS”

 
Šiltnamis - daugiau nei mėgiamų augalų buveinė
 
Dažnai savo šiltnamius pristatome palydėdami posakiu, kad jie - "daugiau nei šiltnamis". Nustembate tai išgirdę.
 
Iš tiesų, žinome ne vieną šį teiginį įrodantį pavyzdį. "Gardenio" šiltnamiuose veikia kavinės, barai, restoranai, kūrybos studijos, įkurtos universitetų auditorijos ar laboratorijos, vaikų darželių lauko klasės, prekybos paviljonai, kiemo nameliai ir kt. Kaskart, užsakydami "daugiau nei šiltnamį", stebinate mus savo idėjomis, išradingumu, taigi ir panaudojimo situacijomis - netikėtomis, neįtikėtinomis.
 
Šiltnamis - šiuolaikinio šokio scenografijos akcentas
 
Šį rudenį šiltnamis "Ventus" tapo meninės išraiškos objektu šiuolaikinio šokio spektaklio rengėjams. Spalio 8 d. Vilniuje "MO muziejuje" publikai pristatytas šokio spektaklis - triptikas -  "Šiltnamis/Greenhouse".
 
Spektaklio rengėjai - VšĮ "Degu" - spektaklio idėją apibūdina taip:

"Greenhouse - saugumo troškulys, bet juk svarbiausia niekam neišsiduoti, kad džiūsta burna. Bekontroliuodami savo emocijas nejučia tampame apatiški, nes džiūstanti burna praveria apatiją, kuri yra emocijų, motyvacijos ar entuziazmo trūkumas, abejingumas. Apatiškas individas abejingas arba atsainus emociniams, socialiniams ar fiziniams gyvenimo aspektams. Apatijos apimtas žmogus nejaučia baimės, laimės, emocijų, aistrų, troškimo ir malonumo.

Greenhouse - tai apatijos kelionė sustojusiame laike, netikėtai miške atsidūrusios pozityvios poros bandymas būti kartu, o gal visai ir ne.

Grennhouse, tai galimybė stebėti porą, kurie gal ir ieško laisvės... bet kas tai yra, ar mes tikrai ją turime..?"

 

Siltnamis-VENTUS-muziejus-MO-Gardenis

Foto: Šiltnamis "Ventus" 236x383x201 RAL7016 grūdintas stiklas (aut. Petra Vasilkova)

 

MO muziejuje vykusio šokio triptiko „Šiltnamis" pagrindu šiuo metu kuriamas filmas „Šiltnamis".

Pagrindinėje nuotraukoje - šokio spektaklio "Šiltnamis" akimirka. Fotografijos autorė - Sharune Zurba.

 

Daugiau naujienu Gardenis