Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

UAB “Gardenis” darbo organizavimas karantino laikotarpiu

Informacija klientams ir prekybos partneriams apie įmonės darbą karantino laikotarpiu 


Laikydamiesi Lietuvos Vyriausybės nurodymų dėl šalies gyventojų elgsenos ir verslo organizacijų veiklos karantino laikotarpiu, š.m. kovo 16 d. - kovo 30 d. UAB "Gardenis" dirbs šiomis sąlygomis, atsižvelgiant į darbuotojų, klientų ir visuomenės sveikatos saugumo užtikrinimo reikalavimus bei saugios ir tvarios įmonės veiklos galimybes:

- Visas klientų užklausas (paklausimus, užsakymus, užsakymų patvirtinimus, mokėjimus, kt.) priimsime ir į juos operatyviai atsakysime el.paštu, telefonu, Facebook Messenger, Skype kanalais (žr. Kontaktai).

- Įmonės gaminių (šiltnamių, oranžerijų, verandų ir stoginių) pavyzdžius kasdien galima apžiūrėti ir įvertinti atvirose lauko aikštelėse Kaune (Raudondvario pl. 150) ir Vilniuje (Verkių g. 44). Prireikus, išsamias konsultacijas apie jus sudominusį aikštelės statinį suteiksime telefonu.

- Atsižvelgiant į tai, kad įmonėje pagamintų statinių montavimo paslaugos teikiamos atvirame ore, o montavimo specialistų kontaktas su užsakovais - nebūtinas, užsakytų gaminių pristatymo ir montavimo paslaugas teiksime su užsakovais suderintu režimu, laikantis visų būtinų darbuotojų sveikatos saugumo reikalavimų.

- Gamybos cechai dirba laikantis būtinųjų asmens sveikatos saugumo reikalavimų.

 

Dėkojame klientams ir partneriams už bendradarbiavimą ypatingu laikotarpiu.

 

Daugiau naujienu Gardenis