Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Unikalus T-formos šiltnamis ant sienelės su stogo dekoracija

Išskirtinės formos šiltnamis - dar vienas iššūkis "Gardenis" konstruktoriams, meistrams ir montuotojams

Šį pavasarį sulaukėme ypatingo užsakovo pageidavimo. Klientas, jau anksčiau įsigijęs du erdvius mūsų įmonės šiltnamius, prašė padėti įgyvendinti dar vieną jo svajonę  - sukurti, pagaminti ir pastatyti trijų dalių šiltnamį su stogo dekoro elementu, plačiomis erdviomis durimis, ant mūro sienelės. Iš viršaus žiūrint, tokio šiltnamio forma primena T didžiają raidę, tad tokius šiltnamius vadiname "T-formos" modelio šiltnamiais.

Iššūkis - įveiktas

Nors T-formso šiltnamį esame projektavę ir montavę prieš keletą metų Klaipėdos rajone, šįkart užsakymas buvo dar kompleksiškesnis, nes naujojo šiltnamio plotas - didesnis.

Užtrukome ne vieną dieną, kol atlikome tikslius būsimos konstrukcijos tvirtumo ir proporcijų skaičiavimus, parengėme išsamius brėžinius bei užduotis gamybos kolegoms.

Paruošti montuoti profiliai, jų jungimo elementai, danga ir jos tvirtinimo elementai per keletą dienų suvežti ir sumontuoti Šiaurės Lietuvos mieste įkurtame užsakovo sklype. Vien šio šiltnamio montavimo darbams teko skirti kone savaitę.

T-formos šiltnamis - vynuogėms

Rezultatu ir mes, ir užsakovas - patenkinti. Tikime, kad "Gardenio" dėka įgyvendintoje svajonėje - T-formos šiltnamyje - daug metų augsiančios vynuogės duos ypatingai gausų ir gardų derlių.

T-formos-siltnamio-vidaus-fragmentas-GARDENIS

Pav. "T-formos" šiltnamio vidaus vaizdas (nuotrauka daryta montavimo etape). Foto UAB "Gardenis"

 

Jei ir jūs turite panašių ar unikalių idėjų, nedvejokite - kreipkitės į mus - įmonę "Gardenis". Tikime, kad įvertinę jūsų norus ir mūsų galimybes, kartu realizuosime dar daugiau gražių svajonių.

 

Triju daliu stiklinis T formos siltnamis ant sieneles GARDENIS