Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Spec. projektas: universalus, patogus, stilingas lauko prekybos paviljonas

NAUJIENA - patogus ir stilingas statinys lauko prekybai

Vasarą sulaukėme prekybos partnerio iš Estijos pageidavimo - suprojektuoti ir pagaminti tvirtą, patogų, ilgalaikį, šiuolaikišką prie miesto centro aplinkos derantį prekybos paviljoną. Pageidauta, kad jis būtų tamsiai pilkos aliuminio konstrukcijos, su skaidraus ir pilkai tonuoto stiklo dangomis, su dalimi atveriamų, ir dalimi - fiksuotų sienų segmentų, keliais stumdomais langais ir durimis. Užtrukome keletą savaičių, ir jau rugsėjo pradžioje Tartu miesto centro lankytojai paviljone ragavo čia pat rūkomą ir parduodamą šviežią Peipsi ežero žuvį. 

Rezulatu patenkintas ir mūsų užsakovas, ir jo klientas - Estijoje plačiai žinoma prekybos žuvimi įmonė Põhja-Peipsi-Köök.

 

Gardenis-sales-paviljon-prekybos-paviljonas-c

Pav. Greta prekybos paviljono įrengtose rūkyklose rūkoma žuvis čia pat ir parduodama, ir ragaujama. (Foto: Põhja-Peipsi-Köök)

Užsakovo atsiliepimas: 

"Hello,
Late last night we finished building the pavilion, the building is very beautiful and the customer was amazed when he saw it, he is very happy. Installation was easy and logical and fun to do. Hopefully I will get these orders again, during the installation the owners of the restaurants went there and asked about the information. I couldn't take pictures last night because it was raining very heavily when we finished it.
Thank you for this nice project!"

 

Pav. Paviljone prekiaujama šviežiai rūkyta žuvimi. (Foto: Põhja-Peipsi-Köök)

 

Norėtumėte ir jūs panašaus paviljono ar kito panašaus statinio? Pateikite mums užsakymą - įvertinsime mūsų galimybes jį įgyvendinti.

 

Daugiau naujienu Gardenis