Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Stiklo veranda „SOLAR“ – šviesus, jaukus ir stilingas jūsų sodo ar kiemo kambarys

Norėtumėte daugiau laiko praleisti kiemo ar balkono terasoje?

 

Dėl Lietuvos klimato sąlygų kone pusę metų to padaryti negalime.

Tačiau šiuolaikinių medžiagų ir konstrukcijų dėka galime susikurti aplinką atvirame ore, artimą šiltiems ir jaukiems namams. Terasos stogą ir sienas uždenkite skaidrių stiklo segmentų sistema, įsirenkite verandą ir stebėkite savo sodą pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą.  Paslankūs sienų segmentai leis reguliuoti verandos vidaus mikroklimato sąlygas, kaip tuo metų ar paros laiku jums norisi: uždarę, apsisaugosite nuo vėjo, darganos, sniego, lietaus, šalčio, net uodų, taip pat išlaikysite vidaus šilumą (žiemą tamsiuoju paros metu verandoje naudokite šilumos šaltinį); kai lauke šilta, segmentus atidarę, jausite laisvai cirkuliuojantį, vėsinantį vasaros vėją, šilumą, sodo aromatus.

 

Pav. Veranda stiklinta rėmine sistema "Alu-Frame" (Kauno raj.). Foto: UAB "Gardenis"

 

Verandos (terasų stiklinimas) - populiarus ir ilgalaikis sprendimas terasos transformacijai į daugiafunkcę, praktišką ir išskirtinę namų zoną.Pav. "Solar Veranda". Berėmės stiklinimo sistemos "ALU-GLASS" sienų segmentai.

Pagaminta ir sumontuota: UAB "Gardenis", Kauno raj.

 

„Gardenis“ įmonėje Kaune projektuojamos ir gaminamos įvairių dydžių ir formų, tvirtos klasikinės aliuminio konstrukcijos verandų stogo ir sienų dengimo sistemos.

Sienų dangą, jų segmentų atvėrimo/užvėrimo būdą ir sąlygas galite pasirinkti pagal jūsų individualius poreikius ir pageidavimus.

 

Siūlome dvi verandų stiklinimo sistemas:

  • Rėminė slankiojamų ar/ir stacionarių sienų segmentų sistema Alu-Frame

 

  • Berėmė slankiojamų ar/ir stacionarių sienų segmentų sistema Alu-Glass

 

 

Išsamiau apie mūsų įmonėje projektuojamų ir gaminamų verandų savybes skaitykite  čia: ...

 

Remine-sistema-veranda-Gardenis

Pav. "Solar Veranda" dengta rėmine sienų segmentų sistema "Alu-Frame".
Pagaminta ir sumontuota: UAB "Gardenis" Kauno raj.

 

Gardenis ikona

 

  • Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie jus dominantį gaminį ar jį užsisakyti, esame pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus ( žr. kontaktai ). 
  • Užklausoje pateikite mums savo terasos, kurią norite įstiklinti, matmenis, stiklinimo sistemos tipą bei esamos situacijos terasos zonoje nuotrauką. Įvertinsime mūsų galimybes įgyvendinti jūsų viziją.
  • Pateiksime preliminarų kainos ir terminų pasiūlymą.
  • Jei sutarsime dėl šių bendrųjų sąlygų, atvyksime pas jus tiksliai išmatuoti būsimo gaminio (konstrukcijos) matmenų, aptarsime tvirtinimo būdus, suderinsime galutines užsakymo įvykdymo sąlygas.

Stogas terasai gr8dinto skaidraus stiklo Gardenis

Pav. Stoginė "SOLAR ROOF XS" su stiklo stogo danga. Foto: UAB "Gardenis"

 

Įsirenkite naują šviesų kambarį terasoje!